Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Milovice 18.01.2015

24. 1. 2015

Turnaj Milovice  18.01.2015

1. místo  yes

Lednový víkend v pořadí třetí a nás čekal třetí turnaj v Milovicích, tentokrát pěkně našlapaný (Bohemians, Dukla, Tempo Praha, Libiš, Tišice). Naše sestava tentokrát doznala pěkné trhliny v absenci čtyř hráčů - Elči, Máti, Kubika a Schelvyho, šanci tedy dostali Sebi a nový hráč týmu Honzik Řehák. Hned na úvod jsme si dali zápas s Bohemkou (C2:1), sice jsme prohrávali, ale nakonec se nám podařilo zápas otočit. Poté v derby, ve vyrovnaném zápase, jsme porazili silnou Libiš (C2:1), v třetím zápase jsme celkem jasně přehráli Tempo (C4:1), jako čtvrtý soupeř nás čekali kluci z Tišic (C1:0), dokázali jsme hned v úvodu zápasu dát brzy branku a důslednou a bojovnou hrou dovést zápas do vítězného konce. Před posledním zápasem bylo jasné, že stříbro nám už neunikne, ale my jsme chtěli víc. V posledním zápase nám stačilo k jistotě  prvního místa, uhrát bod s týmem Dukly, ale nervy zapracovaly a my jsme skoro celý zápas tahali za kratší konec, nakonec jsme prdli (L1:3). Byli jsme v tuto chvíli odkázáni na to, že Libiš musí v posledním zápase ztratit. No a ukázalo se, že nervy pracovaly i u Libišáků a my se nakonec radovali ze zaslouženého zlata (i dle ohlasů některých trenérů a přítomných diváků). 

Ve všech zápasech jsme předváděli hezkou hru v plném nasazení, dávali hezké branky a žádný souboj nevypustili. Během celého odpoledne byla perfektní atmosféra v hledišti, nesmírně vyrovnaný turnaj až do posledního zápasu a skvělé výkony našich hráčů – prostě turnaj super.

Hráli:  Vozár, Mašanský, Polák, Bartůněk, Miškovský, Soukup, Hromas, Řehák smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley