Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Běchovice (UMT) 30.03.2014

7. 4. 2014

 7. místo    (SK L.Kostelec, Čechie Dubeč"A", Čechie Dubeč "B", Běchovičtí Sršni "A", Běchočtí Sršni "B", Pragis Satalice, AC Sparta Praha – dívky)    

V hezkém sportovním centru v Praze Běchovicích nás čekal fotbalový turnaj na venkovním hřišti UMT 3.generace. Hrálo se systémem každý s každým -10 minut, takže nás čekalo celkem 6 zápasů. Někteří hráči měli za sebou nevydařený sobotní mistrovský zápas + naše marodka, tak jsme byli zvědaví, jak na tom dnes budeme, ale hned první zápas ( Čechie Dubeč  A) nám ukázal, že dnes to bude herně úplně o něčem jiném. Hrálo se svižně, kombinačně a v nasazení. Brzy jsme se ujali vedení díky Páťovi a soupeře prakticky k ničemu nepustili, nakonec po smolně odraženém míči soupeř vyrovnal na konečných 1:1. V  druhém zápase nás čekal tým AC Sparta Praha-dívky, a na tento zápas jsme se těšili snad celou zimu. Kluci před zápasem okukovali holky a nevěděli co od nich na hřišti čekat. My doufáme, že si všimli i jejich perfektní disciplíny při rozcvičováni. V úvodu zápasu jsme díky našemu malému důrazu brzy obdrželi branku, ale pak se náš stroj rozjel. Sparťanky jsme nenechali hrát, presovali a začali se sami prosazovat, v krátkém sledu jsme hned dvě tutovky neproměnili, pak břevno a až přišla 7.minuta a náš trestný kop a díky ráně Ondry jsme srovnali. Kluci chtěli ale víc a neustávali ve své aktivitě a nasazení.  Už to vypadalo na plichtu a najednou proklatá poslední sekunda zápasu a nešťastnýýý gól v naší síti, ticho, bezmoc a slzy v některých očích. Někteří kluci to zkrátka obrečeli, ale pro nás trenéry, pro rodiče naše fanoušky byli vítězové. V dalších zápasech se nám vedlo střídavě, snažily jsme se hrát pořád stejně, taky nás podržel v bráně výborný Myšák, ale někdy to šlo a někdy se projevily naše staré známé chyby a také nám pomalu docházeli síly. Nesmíme zapomenout zmínit naší ukázkovou akci, na jeden dotek zakončenou gólem, z posledního zápasu (Vojta-Ondra-Patrik)  C.

Celkové hodnocení, herně jsme rozhodně nezklamali, Ondra s Vojtou dobře bránily a snažili se rozehrávat většinu akcí, Páťa a Kuytim napadali, nahrávali a tlačili míč do brány, Poldi pomáhal, kde se dalo, hrál v obraně i v útoku. Občas nám chybí trochu toho fotbalového štěstíčka, ale také musíme poctivě dál pracovat a ono to přijde. J

·         Hráli: Mašanský, Urban, Polák, Bartůněk, Miškovský, Gilmore

 

20140330_124024.jpg