Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2016

12. 7. 2016

 F O T B A L O V É  S O U S T Ř E D Ě N Í  2016

 HORNÍ BRADLO  20.- 27.8.2016

Image result for HORNÍ BRADLO

  • FOTO - VE SLOŽCE FOTOALBUM

 

  • SOBOTA 20.8.2016

Tak jsme zase po roce tady a  naše zpravodajská stanice "Horní Bradlo" se hlásí se svými reportážemi a zážitky. Tak nás pilně sledujete, čtěte, prohlížejte fotky a samozřejmě taky piště vzkazy.  Po cestě  to byla klasika prvního dne, rozhodit pokoje, vybalit, nafasovat povlečení, kartičky na stravu atd. Největší radostí je povlékání peřin, to každý chlap miluje už od útlého věku a ty naši malí fotbalisté obzvlášť. byla to široká škále výmluv, proč to nejde, až na pár světlých případů (takže doma trénovat).  Poté jsme kluky seznámili s programem a pravidly soustředění.

Také letos jsme připravili pro kluky mimo tréninků, individuální i týmové soutěže, máme celkem čtyři týmy i když ne hned první den v plné síle, scházejí nám prozatím tři kluci (snad jen drobný jednodenní moribundus, je s námi zatím nepustil). Naše týmy jsou letos ve znamení evropských velkoklubů - JUVENTUS ( Ondra , Máťa V., Vojta C., Sebik, Tom J.) + REAL MADRID (Rosa, Kuba L., Matěj L., Sůša,  Krobík ?) + PSG (Mišák, Urby, Poldy, Lipy, Maty B.?) + BAYER MNICHOV (Štěpa, Matěj C., Vítek P., Jira Ř. Ondra K.). Už to slyší, že to je nespravedlivý, že jsou malý (BM), ale nebojte, týmové soutěže budou trochu upraveny.  

Po večeři jsme dali 60 minut fotbálek, dva týmy 5 na 5, s hokejovým střídáním a musíme uznat, že to mělo úroveň a nasazení. Tak doufáme, že kluci v začatém trendu budou i pokračovat. wink

  • NEDĚLE 21.8.2016

Probuzení a první ranní pohled z okna nám hned dal jasně najevo, že naše dnešní plány činnosti musíme přeorganizovat - venku v noci začalo pršet a déšť  pokračoval celé dopoledne. Podařilo se nám rychle (před ostatními týmy) zajistit klíče od tělocvičny a rozjeli jsme silově-koordinační sedmiboj (ribstole, dřepy, sedy-lehy).  Bylo to takový trochu posilovací dopoledne, kdo právě nesoutěžil, věnoval se házení na basketbalový koš, či dělal (nebo se pokoušel) dělat kotrmelce - někdy to byl opravdu zajímavý gymnastický výkon.  Výsledky  zatím (nebyl Maty, Krobík a Kulhy) celkem dle předpokladů, Super výkon v dřepech Rosy a Vojty U. - za dvě minuty 117 resp. 113 dřepů , také ribstole přinesli super výsledky v podobě 60 přítahů nohou za minutu (co vteřina to jeden přítah), který schodně dali Ondra a Lipy a i sedy lehy super, za 1 minutu (Ondra a Urbi) tam nabouchali shodně 52 sed-lehů. Po obědě pořád ještě deštík jemně kropil sportovní areál, tak kluci v rámci poledního kliku koukali na video a odpoledně jsme vyrazili za dalším sportem do lesa -  čekala nás asi nejmíň oblíbená disciplína "KOPEC" - 750 m pořád do kopce, je to taková zkouška vůle a fyzičky. Hned druhý v pořadí běžící hráč dlouho vedl a na dlouho stanovil pro ostatní nedostižitelný čas, až třetí borec od konce, jeho čas pokořil a bral zlato. Všechny výkony byli perfektní, kluci vyběhli kopec v plném nasazení a šli až na dno svých sil včetně našich nejmladších. Jaký bylo pořadí kopce ? Bylo několik favoritů, pár černých koňů a nějaké očekávání, jak to kdo zvládne. Ten kdo dlouho vedl, byl kluk r.2008 a svým soupeřům to pěkně natřel a byl jím Štěpa (super výkon-už loni to byl rychlík). Zlato mu sebral až svým výkonem Ondra, suverénně nejrychlejším časem, třetí flek obsadil další z favoritů Rosa. Za velkou pochvalu stojí další čas pod 4 minuty a to čtvrtého a dle mne jednoho z favoritů Lipiho. Po náročném běhu jsme dali WELLNESS a pak hoši, před večeří, čekal úklid pokojů, začíná tu být totiž pěkný nepořádek. Počasí se nám zatím umoudřilo a  i sluníčko vykouklo, tak po véče jsme dali ještě nějaký sport (Ping Pong, fočus atd. dle vlastní libosti).

  • PONDĚLÍ 22.8.2016

Nový týden nám začal, konečně zase, slunečním počasím a my ráno vyrazili na ryze fotbalový trénink zaměřený na práci s míčem. Tým včera doplnili Krobík a Maty, dnes odpoledne dorazí Kulhy, tak budeme konečně v plné sestavě 20 + 5 .  Po ranním tréninku jsme dali týmovou soutěž "LANO" . Nejsilnější se ukázal tým Juventusu, ale i malý borci z Bayernu tahali jako "Burlaci na Volze" a  byli po zásluze odměněni v podobě sladkosti za statečný výkon. Během poledního volna a ve volných chvílích mezi sportováním se nám tu začíná rozjíždět pěkně hazard - pokoj Juventusu se mění v hernu POKERU.  

Po obědě jsme rozjeli seriál zápasů turnaje 1 na 1, čeká nás celkem 190 zápasů, pěkná to porce fotbalových mačů. Budeme hrát současně na šesti hřištích v čase 2 minuty na zápas. Tak z turnaje nám zbývá asi cca. 55 zápasů, výsledky jsou jednou tak a jednou jinak, tak se nechte překvapit a dejte nám ještě chvíli času to nacvakat do počítače, zatím je to pěkný boj. 

Před večeří jsme dali dvě skokové disciplíny, kde všechny jasně převálcoval a nejdále dolétl Lipi. Po večeři byla týmovka a to konkrétně nohejbal, kluci se hrozně od loňského roku zlepšili, až jsme zírali. velké překvapení byla výhra Bayernu nad Realem.  Vítězství si třemi výhrami uhráli kluci z PSG - ve všech zápasech vyhráli shodně 10:6.  Tři nový borci si stihli ještě večer v tělocvičně dodělat ribstole a dřepy. 

  • ÚTERÝ 23.8.2016 

Hned od rána vysvitlo slunce a my dali do ranního pánu atletické disciplín, sprinty. První nejkratší sprint (60 m) byl vyrovnaný a nakonec o setinu sekundy vyhrál Sůša před Ondrou a třetí byl Lipi. Druhý jsme zařadili delší sprintík a to na 200 m, kde první místo z loňska obhájil celkem jasně Ondra, druhá vlítla do cíle malá raketa Kubik a třetí Lipi. Překážky byly po chvilce odpočinku a nejrychlejší byl jeden z favoritů celého desetiboje Lipi, druhý v pravidelném rytmu běžící  Maty B. a třetí čas měl Ondra. Za zmínku také stojí čas Poldyho nejstaršího, ale Vendy nebyl na bedně.

Po atletice jsme stihli ještě zařadit koordinační disciplínu "švihadlo- na 1 minutu", kolikrát jsme ani nestačili počítat a při 90 jsme nestačili ani polykat. Při pohledu na některé nejlepší borce, jsme museli koumat, zda nejsou z jiné planety, nejlepší Rosa (137) dosáhl otáček 2.28 přeskoků za 1 s , druhý o málo pomalejší Krobík (134), třetí Maty (132) a čtvrtý Lipy (132) jsou také asi z Pluta. 

Po dobrém gulášku k obědu, v rámci poledního klidu, měli kluci kviz (otázky z vlastivědy, prvouky, dějepis) a trenéři si dali nohejbal, trenéři starší přípravky své mladší kolegy smázli 3:1 na sety. wink

Odpoledne byl v rámci týmové soutěže fotbalový turnaj týmů, kde první flek obsadil Real, druhý Juventus, třetí PSG a čtvrtý Bayern. Starší kluci při zápasech s Bayernem museli hrát pouze na 4 doteky, mladí bombarďáci je pěkně potrápili a několikrát předvedli pěknou fotbalovou akci. 

Před večeří kluci hrají pinčes (většina) a čutají před barákem, také karbaníci nezahálí. Po večeři nás čeká hod granátem, a když bude volno zahrajeme si i tenis nebo nohejbal

  • STŘEDA 24.8.2016 

 Ahoj všem po ránu, hlásí se Vám rádio Horní Bradlo, máme tu pro Vás jednu horkou novinku, na včerejší večerní schůzce všech trenérů týmů, které jsou zde na soustředění (SK LABSKÝ, Stodůlky Praha, Hrádek nad Nisou, FA Praha) se dohodl plán dnešního dne.

  • dopoledne turnaj r.2008+2009
  • odpoledne (cca.14:00 hod) turnaj r. 2007+2006
  • odpoledne turnaj (cca:16:00 hod) r. 2006+2005

Tak vážení a milí rodičové, ty vaši (naši) malý bombarďáci (2008 +2009) ráno smázli všechny své soupeře (pět výher, 18 gólů  a pouze jedna obdržená branka) a turnaj suverénně vyhráli. Velký kluci měli trénink a v mezi čase fandili mladším kamarádům.

Po obědě bylo video "DOBA LEDOVÁ 4"  a pak naběhli starší na své zápasy.  Kdo z kluků  zrovna nehrál, tak si užíval na střídání koupání v bazénu.První zápas turnaje 2007+2006 jsme začali dobře a  vyhráli první zápas, poté dvakrát remizovali a jednou prohráli a s 5 body nakonec skončili na 4.místě.

Druhý odpolední turnaj 2005+2006 (+3 hráči  2004) měl celkem šest týmů a nás, již v pěkném teple, čekalo pět zápasů. Hned úvodní mač jsme celkem lehce prohráli, ale pak se kluci rozehráli a vzpamatovali a nakonec z toho byly tři výhry, dvě prohry a pořadí, zatím nevíme, zbývalo dohrát tři zápasy z turnaje a vyhlášení proběhne zítra (odhaduji cca. 3 místo).

Po večeři kluci vykoupili kiosek (samé zdravé věci) a pak měli do večerky osobní volno a klid.

ČTVRTEK 25.8.2016 

 Dnes kluky po ránu čekala další těžká disciplína z atletiky a to konkrétně 1500 m, k snídani na naše doporučení vynechali tradiční párečky, aby se při běhu ne........ , tak si snad poprvé dali lehčí snídani a že jim to prospělo svědčí výsledky. Poprvé v historii neovládl patnácti-stovku tradiční vítěz Rosa, kterému vzal v závěrečných metrech vítězství Maty B. a třetí v cíli byl Ondra. Následně po chvilce klidu a vychladnutí se šlo do bazénu a proběhly plavecké štafety týmů, nejrychlejší plavci byli z PSG.  

Před obědem jsme stihli ještě další týmovku a to biatlon, kde vyhrál, dnes zřejmě dobře naladěný,tým PSG. Během poledního klidu měli kluci kvíz zaměřený na otázky z EURA 2016. Odpoledne byly v plánu původně  dohrávky zápasů turnaje 1 na 1, ale operativně jsme plán změnily a šli si užívat bazény (plavání , skákání, klouzačky). K večeru  byl přáteláček s Hrádkem, kde jsme ve vyrovnaném zápase (4x18 minut-hráli všichni až na kluky z Bayernu) nakonec ukopali vítězství. 

Po večeři byla další týmovka a to k velké radosti všech "ragby po našem" , je to něco mezi házenou a ragby, jde hlavně o rychlou orientaci a reakci na dané situace v prostoru. Tentokrát si vítězství připsal tým Juventusu. Pak úprk do sprch a po setmění cca. v 21:30 vyrazilo 10 odvážlivců, ostatní nenašli dostatek odvahy, na noční bojovku do nedalekého přilehlého lesa. 

 

 

PÁTEK 26.8.2016 

 Dnes máme poslední den, ta doufám, že si ho náramně užijeme. Hned po ránu  nás čekala poslední běžecká disciplína 500 m, kde pořadí první třech nejrychlejších bylo Ondra, Maty B., Lipi.  Po trochu běhání jsme dokončili seriál zápasu turnaj 1 na 1, kde probíhali zápasy až skoro do oběda. Ze silově-koordinačního sedmiboje stihli "žabáka" , kde nejrychlejším žabákem byl Ondra, druhý skokan Rosa  a třetí dohopsal Krobík. Někomu se tato disciplína vyloženě nepovedla a také zamíchala konečným pořadím sedmiboje. Další zbývající disciplíny soutěží, jsme  zrušili a šli si užívat do bazénu, před obědem jsme stihli 15 minut v bazénu,  odpoledne nám zbývá pouze kooperační hra týmů. O polední klid bylo video a teď jsou kluci zase v bazénech.  My pilně počítáme, doplňujeme výsledky, stříháme videa a připravujeme se na večerní vyhlášení výsledků+ocenění nejlepších. 

Večer (cca.od 20:30) je pak disco, kluci už se těší a gely jsou už teď v plné permanenci. Večerka dneska, kdo to má tušit .......

ATLETIKA - super výkony všech, hlavně na delších tratích makali až kolikrát na dno svých sil. Někdo měl výsledky vyrovnané , někdo pokazil jednu disciplínu a to ho odsunulo v pořadí. Nováčci soustředění letos odsunuli tradiční medailisty na nepódiová místa. Mezi první a čtvrtým místem byl rozdíl pouze 4 body, to jsme tu ještě nikdy neměli. Nejlepším desetibojařem byl Lipy, druhý Maty B. a třetí Sůša, na vítěze předchozích ročníků Ondru zbyla tentokrát bramborová medaile.

SILOVĚ-KOORDINAČNÍ SEDMIBOJ - veliké zlepšení oproti ročníkům minulým. Dva loňský medailisté opět bodovali a to Ondra-obhájil loňské vítězství a Rosa se posunul o jedno místo dopředu na druhou příčku, třetí v pořadí pro nás překvapení sedmiboje Krobík..

TURNAJ 1 na 1  - letošní turnaj (oproti minulým letů) probíhal v pohodové a kamarádské atmosféře, výsledky byly občas překvapivé, kluci si navzájem fandili a zkoušeli během zápasů různé fotbalové fígle a také jsme se leckdy zasmáli. Pořadí prvních třech 1. Tom J., 2. Sůša, 3. Rosa - tak doufám, že si to přenesou i do nové sezóny a zápasů.

TEAM SPORT CUP  - soutěž týmu celek s přehledem vyhrál tým JUVENTUS,.

 

KONEČNÉ  VÝSLEDKY:

atletika 2016 FINAL.pdf

silo-koo2016 FINAL.pdf

turnaj (1na1) 2016 FINAL.pdf

team 2016 FINAL.pdf

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásný výkon

(Říhovci, 24. 8. 2016 16:17)

Všem malým fotbalistům velká gratulace za povedený turnaj je to super. Jiřiku tobě i všem ostatním Kosteleckým spoluhráčům držíme palce ať vám vydrží síla a energie do konce soustředění a že krásně přenesete skvělý výkon do začátku sezóny.Moc tě pozdravujem táta,máma a Páťa

Kostelec je nejlepší

(Urbánci, 24. 8. 2016 15:58)

Ahoooj kluci, jste jedničky , jen tak dál!!!Posílám pusinky Vojtovi, ať se stále daří. Mamka

turnaj

(Ledvinovi, 24. 8. 2016 15:15)

Úžasné zprávy, gratulace malým frajerům z SK Labský Kostelec :-)

Super!!!!

(Mišáci, 24. 8. 2016 14:20)

Jste VŠICHNI užasní!! Gratulace největší! To chce pořádnou koupel wellnes :-). Prostě SKlabskykostelec;-)) je nejlepší!!!!! Toniku moc velkou pusu posílá mamka. Užívejte si to:-))!!!!

fotografie

(Anetka, 24. 8. 2016 14:17)

Boží fotky Anet!Dost mě baví....Srovnatelný s fotkama na MM kempu:-)


Hnátková

Waaaauuu!!!!

(Poldíci, 24. 8. 2016 14:05)

Suprtrupr,že dopadl tak dopolední turnájek!!Držíme pěsti na odpolko!!


S kým soutěžíl nejstarší Poldy,že to nebylo na bednu?Má přece z Ria natrénováno!!!

Vendy

Jste borci

(Maty, 24. 8. 2016 13:28)

Ahoj všichni, velká gratulace malym bombardakum. Věřím ale i větším klukům. Maty , vid že jim to nandate. Budu držet palce. Děkuju moc za výborné informace a videa. Užívejte dne paaaa Máma Martina

borci

(Poláčci 3x, 24. 8. 2016 13:07)

Tak to je úžasná zpráva, že jste to všem nandali, ale vůbec se tomu nedivíme, když víme jaké máte trenéry:-) a jak i vy dřete!
Vítečku, tebe když jsem viděla jak makáš, tak jseš už fakt borec největší, hlavně nás zaujal ten běh do kopce, brr to bych nedala, a Honzíka a tebe na ribstolích jsem si pustila 2x, a šla jsem jezdit na rotopedu (fuj), abych vám vůbec ještě stačila.
Moooc se na vás s dědou těšíme,páček shledáček.
Babido

Real-Mistri

(Sůša, 24. 8. 2016 11:51)

Sportu zdar-fotbalu zvlasť,doufam že pořádně makáš Kubo a nic nevypouštíš,výsledky zatim super,je třeba jít štěstíčku naproti,míč je kulaty,počasí vam vyšlo super,jen nezapomen že mladši žáci už hrají na ofside,rozhodčí by se upískal,videa,foto,reportáže super,realizační tým 1*☺,SK-zřejmě slušnej oddíl!!!!!Sezona se blíží,tak nabírejte formu,ať se soupeři klepou strachy,zdravím všechny,Sušilci.

Real Madrid

(Rosa, 24. 8. 2016 11:26)

Pozdravy všem.....Kubíku posílám Ti pusinku :).
Koukala jsem na dnešní program, no máte tedy co dělat. Držím palce ať se daří. Pa mamka

tyč

(Otta , 24. 8. 2016 11:25)

Otto, tak tvoje teleskopická tyč nemá chybu :-)))))...Jsi jednička :-). Markéta

Brozzaktata

(Brozzaktata , 24. 8. 2016 10:34)

Poslouchej trenéry a jste všichni moc šikovný užívejte si to posílám Ti pusu .

brozzaktata

(brozzaktata, 24. 8. 2016 10:31)

Maty koukej pořadně makat nebo v sobotu poběžíš před autem až domů .

PSG pro Lipánka

(Lipánci, 24. 8. 2016 8:50)

Pohodové ranko, ať se vám dnes zase tak parádně daří !
Lipánku, jsi vážně jednička :-) velké objetí a posíláme pusu mamka, taťka a Veru.
PS : koukej taky odpočívat človíčku :o)

Kostelec do toho!

(Kulhánci, 24. 8. 2016 8:39)

Dobré ráno, držíme palce a fandíme kosteleckým týmům ve všech kategoriích v dnešním zápasech! Kostelec vyhraje!
***pozdrav a pusa pro Ondru Kulhyho***mamka šárka:-)

Real Madrid

(Ledvinovi, 24. 8. 2016 8:30)

Přejeme všem krásný slunečný den :-), pořádně si ho užijte, máma a táta

Drzime palce!!!

(Vondrovic, 24. 8. 2016 8:08)

Dobre rano kotatka, kocko a kocouri!
Nandejte to ostatnim tymum, dejte do zapasu vsechno, at souperi vedi, jaky se v Kostelci hraje fotbal!!!
JSME S VAMI A FANDIME NA DALKU!!!
KOSTELEC JE NEJLEPSI!!!
:-* pusa pro Matu :-*

hezký den

(Juventus, 24. 8. 2016 7:53)

Dobré ráno všem, koukám že dnes máte nabitý fotbalový den, tak koukejte všechny týmy pořádně položit na lopatky :-))))). Máte na ně KLUCI. Jinak super výsledky......Doufám že jste v pokeru neprohráli i vlastní kalhoty :-)))). posílám pusu ...Máma Markéta

Borci

(Krobici, 23. 8. 2016 21:21)

ty jo, to jste vsichni skveli borci, tolik preskoku je jeste vice nez tepova frekvence Ronalda pri kopu penalty na Euro :-). ted koukam na Plzen, treti predkolo LM, oci tak trochu vic boli.....asi vas tam, kluci, budeme muset doporucit, protoze jeste chvilku a pri vasich stoupajicich vykonech jste v zakladu jejich acka:-).
sportu zdar, fotbalu zvlast!
Honziku, zdravi te mamka, tatka a segry obe :-) čus bus

pro Rosu

(Real Madrid, 23. 8. 2016 21:02)

Ahoj Kubíku z jiné planety :-) jsi fakt borec! Real dnes zabral! Gratulujeme i ostatním klukům k super výkonům. To budou trenéři počítat přeskoky ještě ze spaní :-) Pusu posílají máma a táta

Ahoj Kubo,
já se dneska vrátil ze soustředění. Doufám že si to tam užíváš. V sobotu Ahoooj