Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2015

5. 8. 2015

 FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - HORNÍ BRADLO - 22.-29.8.2015

dsc_0766.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • FOTO - VE SLOŽCE FOTOALBUM
 • SOBOTA 22.8.2015

Tak máme za sebou první půlden letošního soustředění, cesta proběhla v pohodě, někdo to vzal přes les za krásami přírody a kochal se přírodou a někteří využili nabídky hlavních silnic. Když jsme konečně absolvovali nezbytné ubytovací a organizační procesy, vyrazili jsme na večeři (dobrý hovězí gulášek) 

Letos jsou kluci rozděleny do  třech prvních týmu Premier legue.

Manchester City (Ondra M., Poldi, Máťa, Sebi, Vpjta U., Vítek )

Arsenal (Rosa, Ledvinky M+J, Mišák, Vojta K., Štěpa)

Chelsea (Kuyt, Koki, Schelvey, Řehy, Kuba Pr, Matěj C.)

​K večeru kluci chtěli dát alespoň krátký fotbálek, tak jsme vyrazili a musíme konstatovat na to že jsme o prázdninách netrénovali bylo to místy pěkné pokoukáníčko, jen tak dále. 

 

 • NEDĚLE 23.8.2015

Tak první budíček  (7:30) někteří nemohli dospat a strašili už  před sedmou. Noc byla v klidu a my se vrhli hned od rána do sportování, máme k dispozici hřiště dvakrát denně a to ráno 09:00 - 11:00 a odpoledne v 14:30-16:00. První trénink jsme zaměřili na přesnost a "překonání vzdálenosti" nahrávek na větší vzdálenost, I po vydatné snídani to bylo u někoho nad jeho síly, někdo je prostě na ty kratší vzdálenosti.wink 

 • hláška dne - "Nechci se chválit, ale dnes ty narážečky mám dost dobrý" (Rosa)

Po obědě jsme dali první kvíz, po poledním klidu plaveckou štafeta + krátká koupačka (vyhřívaný bazén) a k večeru jsme rozběhli první atletické skokanské soutěže desetiboje. Plavecká štafeta přinesla drama až do posledních úseků, neustále se měnilo pořadí a o kousíček vyhrál team Chelsea před M.C. a Arsenalem. Zvláště Sebi na svém úseku vymazal velký náskok soupeřů a z posledního místa předával na prvním.Ve skocích překvapil Koki a Kubik Ledvina jak daleko doletěl prcek. Naopak smolný závod v trojskoku absolvoval Poldi (dva přešlapy). 

Po večeři jsme vyrazili na procházku do lesa a během ní operativně zařadili soutěž - kdo se udrží nejdéle na stromě (pomocí rukou a nohou). Soutěž jasně vyhrál Vojta Kukliš, který zůstal vyset obkročmo celých 6:30 minut. 

 • hláška večera (při objímání-udržení se na stromu) - "To je jako, když objímáš manželku-musíš to vydržet" (Štěpán)

 • PONDĚLÍ 24.8.2015

Máme tu třetí den našeho soustředění a hned od rána nám přeje počasí pro sportování (teplo a mírně pofukuje).  Ráno jsme naplno rozjeli Fotbalové dovednosti a to konkrétně - Mini turnaj 1 na 1 (hráno na jednu branku, na hřišti o rozměru 4x8 m, hrací čas 2 minuty). Máme za sebou odehráno necelou polovinu zápasů a kolikrát to byl nesmírný boj, nebo zase překvapení. Hráli jsme na šesti hřištích současně a kdo zrovna nehrál plnil další fotbalové disciplíny (autový hod + nákop míče). Nákop vyhrál Řehy, který to prostě napálil bodlem a letělo mu to nejdále +v autech bral ještě bronz. Koki bral zase v obou disciplínách stříbro a Kuyt měl nejpřesnější ruku co se týče autu. 

V rámci poledního klidu je video - film Velká šestka.

Odpoledne byla plánovaná těžká disciplína a to "kopec" (běh 750 m do kopce, každý sám - tak jsme byli všichni moc zvědaví jak se s tím každý popere a ukáže svojí vůli a bojovnost. Nechali jsme si časovou rezervu a říkali si, že za cca. 2 hodinky by mohlo být doběháno. Už první čas něco málo přes čtyři minuty nás mile překvapil, nakonec se pět kluků + Candy dostali pod 4 minuty. O první místo se strhla bitva, každou chvíli vedl někdo, kdo právě doběhl, nakonec vítězství o 16 setin sekund  vydřel těsně Ondra před Rosou. Všichni to doběhli včetně mladých pušek, Štěpán dokonce na 8.místě: Velkou pochvalu dostal nejmladší člen týmu Vítek, který to dal jen s jednou chodící krátkou přestávkou.  Ve zbylém čase do večeře jsme zahájili dvěma disciplínami silově-koordinační sedmiboj. Po večeři (Rosa dal 17 bramborových knedlíků) jsme se přesunuli na místní kurty a hrajeme střídavě nohejbal, tenis a přehazovanou.

 • ÚTERÝ 25.8.2015

Ráno jsme se probudili do uplakaného dne, bohužel tentokrát předpověď počasí nezklamala a vlastně skoro celé dopoledne propršelo.  Venku jemně od cca.7:00 hodin pršelo, sportovat na hřišti nešlo a já najednou dostal nápad, ne v pr.... se drápat, ale ............ , no tak no to mrkněte, co jsme společně zplodili během dopoledne a poledního klidu. 

Mezi natáčením jsme se věnovali, na jednom z pokojů, dvou disciplínám silově-koordinačního sedmiboje (dřepy + stoj-leh-stoj). 

Odpoledně byl trénink zaměřený na střelbu z pohybu a v 16:00  jsme vyrazili regenerovat do WELLNESS.

Zregenerovaný a když nám slehla večeře jsme šli ukrojit další várku našich disciplín a to nejkratší sprinty a to 60 m a 6O m překážky. Musíme konstatovat s radostí, že oproti loňsku jsme se dost zrychlili. Závod měl svoje favority a také černé koně, nakonec bylo i velké překvapení z výkonu Sebiho (2. a 3. místo). Pozici nejrychlejšího obhájil Ondra, na bedně byli i Kuyt a Vojta U.

Chtěli jsme stihnou ještě hod granátem, ale jak  se najednou začalo stmívání a z ničeho nic granát dopadl těsně vedle měřícího Luboše, aniž by ho pořádně viděl, závod jsme raději ukončili (Vlaďko neboj přežil). 

Večer bylo, jako každý den hodnocení, výsledky a také samozřejmě vzkazy. Ještě před večerním hodnocením Anetka zaznamenala atmosféru v týmu a o tu se s Vámi nyní podělím - jsou to opravdu dárečci. 

 • STŘEDA 25.8.2015

Den nám začal sluníčkem, tak doufáme, že to vydrží až do konce soustředění.

Ráno nám Vaši mazlíčci společně s Anetkou připravili drsné probuzení, bez slitování a za značného hluku probudili skoro všechny v okolí.

Dopoledne byl trénink + fotbalové dovednosti + MINI turnaj 1 na 1 - už se blížíme do finále, stále je to drama až do konce. 

Odpoledne by lehký trénink zaměřený na vedení míče a nahrávky z první + dvě atletické disciplíny - granátem a běh na 200 metrů.  Granát nejdále hodil Koki, druhý Prchlajs a třetí Vojta U. druhou disciplínu 200  vyhrál Ondra, druhý Vojta U a třetí Rosa, k potěšení je, že dle statik z loňského roku, jsme se zase výrazně zlepšili (cca. 30 sekund). Po odpoledním sportování jsme asi 1,5 hodiny trávili u bazénu, postupně jsme všechny vyhnali (skákání, cákání, souboje, strkáni do vody atd.) a nakonec byl bazén jen pro nás. Občas se někdo přišel podívat, jestli už může, nemohl. wink

Večer -  fotbalový turnaj teamů (TEAM SPORT CUP 2015) - hrálo se na každý s každým, hřiště dle pravidel (40x25 m) hrací čas 15  celkem  Týmy měli své bojové pokřiky a tak se mohlo vyrazit do bitvy o body.  

 • M.C. -  Arsenal - hezká hra M.C. a vítězství 5:1  
 • Arsenal - Chelsea - Dlouho vyrovnaný zápas, nakonec Arsenal dokázal otočit zápas a vyhrál 5:2.
 • M.C - Chelsea -  do 12.min vyrovnaný zápas (2:2) nakonec závěrečným tlakem M.C. dokázal vyhrát 5:2
 • ČTVRTEK 26.8.2015 

Zase máme sluníčko od rána cool, dopoledne nás čekal těžký 1500 m + test vedení míče, lehčí trénink (střelba).  Ranní pohyb jsme začali hned zostra, během na 15OO m. Svojí pozici vytrvalce č.1 z loňského ruku obhájil Rosa - strojový výkon stylem start cíl  si doběhl pro první místo, za ní těsně druhý Vojta U a na třetím s mírným odstupem Ondra. Po té jsme zvládli ještě dvě fotbalové disciplíny  - Test vedení, kde byla nejrychlejší  trojice překvapivě Koki-Prchlajs-Mates L.  Druhá disciplína byla spíše pro srandu a na uvolnění - Vedení míče po slepu - někdo bloudil po hřišti, míč mu utekl a někomu to vyšlo, že mazal přímo do cíle ( 1.Prchlajs, 2.Rosa, 3.Řehy).

Během odpoledního klidu bylo video, trenéři si dali čtyřhru v tenise a pak se šlo na domluvený přátelský zápas  s Hrádek na Nisou.  Rozdělili jsme se dle aktuální výkonnosti na dva týmy, dle dohody se soupeřem a hrály  6x15 minut. První tým dokázal soupeře přehrát ve třech zápasech celkem 5:0 a druhý o něco slabší prohrál celkem 2:5 (0:0, 0:4, 2:1). Po konečném součtu výsledků jsme celkově vyhráli 7:5 yes.

K večeru byl turnaj ve fusejbalu (obdoba nohejbalu-smíse chytat rukou míč) nejšťastnější na konci byl tým Arsenálu druhý Chelsea a třetí M.C. 

Po vykoupání a přečtení vzkazů jsme klukům oznámili, že za 10 minut vycházíme na týmovou bojovku (šli skoro všichni až na dva). Poslední šel Candy, než dorazil sám do cíle, tak jsme se tam my všichni schovali, připravili mu překvapení a začal jeho narozeninová párty.

 

 • PÁTEK 27.8.2015

Máme tu poslední den soustředění, ráno jsme dokončili individuální disciplíny a také odehráli zbývající zápasy miniturnaje 1 na 1 -   vítězství v turnaji si uhrál Ondra druhý Vojta, který měl o jednu remízu více a třetí byl Kuyt, který měl o 1 bod méně.  Zbylé dvě dnešní disciplíny skončili celkem dle předpokladů, jen Vojta Kukliš překvapil druhým místem v běhu na 500 m. Po obědě jsme dokončili týmovky (biatlon a kooperační hru). Nová disciplína biatlon se všem líbila a byli tam pěkné zvraty vlivem trestných kol, Koki (třetí úsek) na svém úseku jako první trefil všechny tři zásahy a najednou svůj tým z třetího místa dostal do vedení a to Chelsea udržela i díky Prchlajsovým 100% zásahům na posledním úseku. Pak vysvitlo více sluníčko, tak jsme přehodili koupání s kooperačko a vyrazili k bazénu, dnes  nám řádění neprošlo, byli jsme vykázání plavčíkem do velkého, ne tolik teplého, ale to vůbec klukům nevadilo. Poslední týmovka - kooperační hra měla rozhodnou u vítězství, před jejím zahájením byl stav Chelsea - 13 bodů , M.C. - 13 bodů, Arsenal - 16 bodů. Jako první do cíle doběhl team M.C. a tak se mohl radovat z konečného 1.místa. 

Po večeři proběhne vyhlášení výsledku+předání cen  a pak jdeme zapařit na diskotéku.

 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY smiley

ATLETIKA 2015 final.pdf

SILOVĚ-KOORDINAČNÍ 2015 final.pdf

FOTBAL 2015 final.pdf

MINI trurnaj 2015 final.pdf

TEAM 2015 final.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pozdrav

(Kubík a Lukin Soukupovi, 24. 8. 2015 19:16)

Ahoj kluci, tak jsme se na Vás podívali a ať se daří.Přejeme pěkné počasí.Babi a děda

pozdrav

(Štěpán L, 24. 8. 2015 15:36)

Zdravíme Štěpána, všechny kluky a pány trenéry. Líbí se nám vaše stránky - jste šikulové. Zdraví Vlaďka a Luďa

Ahoj z Kostelce

(Kouklíkovi, 23. 8. 2015 20:36)

děkujeme za fotky,mate krasne počasí a bude i nadale tak to je prima kluci.Matěji,moc Te všichni zdravíme velkou pusu mama,táta,Toníček,Terezka a makej

Re: Ahoj z Kostelce

(Urbánci, 24. 8. 2015 15:35)

Ahoj bando!Fotky super...hlášky nemaj chybu...kde to ty děti berou???Těšíme se s Filipem na další!Smekám před výkony kluků a pozdrav všem,hlavně Vojtovi pusu m +F

chvala fotografovi

(Jana, 24. 8. 2015 15:03)

Ahoj vsem, musim pochvalit fotografa/-y, fakt hezky fotky, musite me to taky naucit.
A vcerejsi hlaska Stepana nema chybu, malem jsem se pocurala :-)
Jsem zvedava, jaka perla z hochu jeste vypadne.
Mejte se vsichni moc fajn a Matovi posilam hudlana.
Vondule

Fotky úplně boží

(Poláčci, 24. 8. 2015 14:16)

Zdraví Vás celá anestezie z Bulovky.... :-))

Super

(Ondra M., 24. 8. 2015 11:10)

Ondro super výsledky v atletice :-)))).....šikula!
No prostě celej maminka :))
Posílám pusu :-)

Máma

Ahoj

(Všichni :-), 24. 8. 2015 11:02)

Ahoj všichni, tak hláška dne mě opravdu dost pobavila :-)))).....kluci děkuji.

Všechny moc pozdravuji a držím palce při dalších sportovních výkonech.

Markéta

Ahojky

(Soukupíci, 24. 8. 2015 10:51)

Zdravím všechny. Užívejte sluníčka, fotbalu, plavání...Pusu beruškám Kubíkovi a Lukymu. Fandíme Vám ! Táta se štětkou v ruce nevěděl v neděli co dříve sledovat zda atletiku nebo vaše výsledky. Mocc pusinek pa mamka

Pozdrav ze Šumavy

(Matěj Kouklík, 24. 8. 2015 9:43)

Ahoj Matěji, pozdrav ze Stach Ti posílá babička Dana a Franta, měj se tam hezky a pilně trénuj

Hezký den

(Bartůňkovi starší, 24. 8. 2015 8:56)

Děkujeme za fotky, je vidět, že si to všichni užíváte. Přejeme super sportovní výkony, hezké a slunečné počasí. Moc pozdravujeme Kaytyho i ostatní kluky. Babička a děda.

Pozdrav

(Bartůňkovci, 24. 8. 2015 8:23)

Zdravíme do Horního Bradla. Přejeme všem krásný sportovní a slunečný den. Chelsea do toho :-). a sportu zdar. Kajty všechny tě pozdravují.

máma,táta a Kája

Tomas

(pozdrav, 24. 8. 2015 7:28)

Dobre rano borci,dalsi den pred vami tak se poradne nasnidejte at muzete podat vyborne vykony alespon jako vcera. Fandime Chelsea a pozdrav Kajtymu. Tomas

DOBREEEEE RAAAANO

(Vondrovic zbytek, 24. 8. 2015 7:17)

Ahoj vsem, snad aspon vy se probouzite do slunecneho dne, tady u nas nic moc, dokonce i sprchlo.
Treneri a asistenti, moc to neprehanejte s trenovanim, at nam kluci zase neprijedou hubeni, kdyz uz je babicky tak slusne pres prazdniny vykrmily :-).
Mejte se moc hezky a obvzlast Matovi posilame velkou pusu. Ostatnim taky ale malinkou, od Elci ;-)

Krásný týden s fotbálkem

(Prchlíci, 23. 8. 2015 23:38)

Ahoj Kubí, koukáme dle fotek, že gel jsi použi l. To je správné bez něj by se nedalo kopat⚽
Ale vypadáte spokojeně, tak ať Vám to vydrží a do konce.
Posíláme všem pozdrav a dávejte na sebe pozor.
Blíží se Vaše oblíbená školní docházka

MC makejte!!!

(Vzkaz od Vondru, 23. 8. 2015 22:16)

Cau chlapi, koukame na prubezne vysledky a drzime palce do dalsiho zapoleni.
Mato, pekny salto v bazenu ;-)
Posilame pusinky :-* a moc na tebe myslime :-*
Hezky se vyspete a odpocinte si do dalsiho sportovniho dne.
Moc si vsichni uzivejte!!!
J+E+V

We are the champions.....

(Řehymu, 23. 8. 2015 22:01)

Go Chelsea Go!!! Věříme, že se dobře bavíte a vedoucí vám dávají do těla. Počasí máte ideální na vše, tak si užívejte plnými doušky. Zdravíme moc našeho Jendu, myslíme na Tě, mamka, tata a Žofí

Pozdravy

(Mišáci , 23. 8. 2015 21:41)

Posíláme pozdravy a pusy, hezky si to užijte! Dle fotek máte krásné počasí a super zábavu!! Arsenal do toho!!!:-) všichni se hezky bavte. Moc na tebe Toní myslíme! Jste borci. Díky trenéři!

Kuklisovi

(Fandime super tymu, 23. 8. 2015 21:05)

Drzime palce Arsenalu, kluci jste borci. Moc pozdravujeme. Vojti velkou pusu, mama, tata, Tery a Emous

Kuklisovi

(Fandime super tymu, 23. 8. 2015 21:05)

Drzime palce Arsenalu, kluci jste borci. Moc pozdravujeme. Vojti velkou pusu, mama, tata, Tery a Emous