Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2015

5. 8. 2015

 FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - HORNÍ BRADLO - 22.-29.8.2015

dsc_0766.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • FOTO - VE SLOŽCE FOTOALBUM
 • SOBOTA 22.8.2015

Tak máme za sebou první půlden letošního soustředění, cesta proběhla v pohodě, někdo to vzal přes les za krásami přírody a kochal se přírodou a někteří využili nabídky hlavních silnic. Když jsme konečně absolvovali nezbytné ubytovací a organizační procesy, vyrazili jsme na večeři (dobrý hovězí gulášek) 

Letos jsou kluci rozděleny do  třech prvních týmu Premier legue.

Manchester City (Ondra M., Poldi, Máťa, Sebi, Vpjta U., Vítek )

Arsenal (Rosa, Ledvinky M+J, Mišák, Vojta K., Štěpa)

Chelsea (Kuyt, Koki, Schelvey, Řehy, Kuba Pr, Matěj C.)

​K večeru kluci chtěli dát alespoň krátký fotbálek, tak jsme vyrazili a musíme konstatovat na to že jsme o prázdninách netrénovali bylo to místy pěkné pokoukáníčko, jen tak dále. 

 

 • NEDĚLE 23.8.2015

Tak první budíček  (7:30) někteří nemohli dospat a strašili už  před sedmou. Noc byla v klidu a my se vrhli hned od rána do sportování, máme k dispozici hřiště dvakrát denně a to ráno 09:00 - 11:00 a odpoledne v 14:30-16:00. První trénink jsme zaměřili na přesnost a "překonání vzdálenosti" nahrávek na větší vzdálenost, I po vydatné snídani to bylo u někoho nad jeho síly, někdo je prostě na ty kratší vzdálenosti.wink 

 • hláška dne - "Nechci se chválit, ale dnes ty narážečky mám dost dobrý" (Rosa)

Po obědě jsme dali první kvíz, po poledním klidu plaveckou štafeta + krátká koupačka (vyhřívaný bazén) a k večeru jsme rozběhli první atletické skokanské soutěže desetiboje. Plavecká štafeta přinesla drama až do posledních úseků, neustále se měnilo pořadí a o kousíček vyhrál team Chelsea před M.C. a Arsenalem. Zvláště Sebi na svém úseku vymazal velký náskok soupeřů a z posledního místa předával na prvním.Ve skocích překvapil Koki a Kubik Ledvina jak daleko doletěl prcek. Naopak smolný závod v trojskoku absolvoval Poldi (dva přešlapy). 

Po večeři jsme vyrazili na procházku do lesa a během ní operativně zařadili soutěž - kdo se udrží nejdéle na stromě (pomocí rukou a nohou). Soutěž jasně vyhrál Vojta Kukliš, který zůstal vyset obkročmo celých 6:30 minut. 

 • hláška večera (při objímání-udržení se na stromu) - "To je jako, když objímáš manželku-musíš to vydržet" (Štěpán)

 • PONDĚLÍ 24.8.2015

Máme tu třetí den našeho soustředění a hned od rána nám přeje počasí pro sportování (teplo a mírně pofukuje).  Ráno jsme naplno rozjeli Fotbalové dovednosti a to konkrétně - Mini turnaj 1 na 1 (hráno na jednu branku, na hřišti o rozměru 4x8 m, hrací čas 2 minuty). Máme za sebou odehráno necelou polovinu zápasů a kolikrát to byl nesmírný boj, nebo zase překvapení. Hráli jsme na šesti hřištích současně a kdo zrovna nehrál plnil další fotbalové disciplíny (autový hod + nákop míče). Nákop vyhrál Řehy, který to prostě napálil bodlem a letělo mu to nejdále +v autech bral ještě bronz. Koki bral zase v obou disciplínách stříbro a Kuyt měl nejpřesnější ruku co se týče autu. 

V rámci poledního klidu je video - film Velká šestka.

Odpoledne byla plánovaná těžká disciplína a to "kopec" (běh 750 m do kopce, každý sám - tak jsme byli všichni moc zvědaví jak se s tím každý popere a ukáže svojí vůli a bojovnost. Nechali jsme si časovou rezervu a říkali si, že za cca. 2 hodinky by mohlo být doběháno. Už první čas něco málo přes čtyři minuty nás mile překvapil, nakonec se pět kluků + Candy dostali pod 4 minuty. O první místo se strhla bitva, každou chvíli vedl někdo, kdo právě doběhl, nakonec vítězství o 16 setin sekund  vydřel těsně Ondra před Rosou. Všichni to doběhli včetně mladých pušek, Štěpán dokonce na 8.místě: Velkou pochvalu dostal nejmladší člen týmu Vítek, který to dal jen s jednou chodící krátkou přestávkou.  Ve zbylém čase do večeře jsme zahájili dvěma disciplínami silově-koordinační sedmiboj. Po večeři (Rosa dal 17 bramborových knedlíků) jsme se přesunuli na místní kurty a hrajeme střídavě nohejbal, tenis a přehazovanou.

 • ÚTERÝ 25.8.2015

Ráno jsme se probudili do uplakaného dne, bohužel tentokrát předpověď počasí nezklamala a vlastně skoro celé dopoledne propršelo.  Venku jemně od cca.7:00 hodin pršelo, sportovat na hřišti nešlo a já najednou dostal nápad, ne v pr.... se drápat, ale ............ , no tak no to mrkněte, co jsme společně zplodili během dopoledne a poledního klidu. 

Mezi natáčením jsme se věnovali, na jednom z pokojů, dvou disciplínám silově-koordinačního sedmiboje (dřepy + stoj-leh-stoj). 

Odpoledně byl trénink zaměřený na střelbu z pohybu a v 16:00  jsme vyrazili regenerovat do WELLNESS.

Zregenerovaný a když nám slehla večeře jsme šli ukrojit další várku našich disciplín a to nejkratší sprinty a to 60 m a 6O m překážky. Musíme konstatovat s radostí, že oproti loňsku jsme se dost zrychlili. Závod měl svoje favority a také černé koně, nakonec bylo i velké překvapení z výkonu Sebiho (2. a 3. místo). Pozici nejrychlejšího obhájil Ondra, na bedně byli i Kuyt a Vojta U.

Chtěli jsme stihnou ještě hod granátem, ale jak  se najednou začalo stmívání a z ničeho nic granát dopadl těsně vedle měřícího Luboše, aniž by ho pořádně viděl, závod jsme raději ukončili (Vlaďko neboj přežil). 

Večer bylo, jako každý den hodnocení, výsledky a také samozřejmě vzkazy. Ještě před večerním hodnocením Anetka zaznamenala atmosféru v týmu a o tu se s Vámi nyní podělím - jsou to opravdu dárečci. 

 • STŘEDA 25.8.2015

Den nám začal sluníčkem, tak doufáme, že to vydrží až do konce soustředění.

Ráno nám Vaši mazlíčci společně s Anetkou připravili drsné probuzení, bez slitování a za značného hluku probudili skoro všechny v okolí.

Dopoledne byl trénink + fotbalové dovednosti + MINI turnaj 1 na 1 - už se blížíme do finále, stále je to drama až do konce. 

Odpoledne by lehký trénink zaměřený na vedení míče a nahrávky z první + dvě atletické disciplíny - granátem a běh na 200 metrů.  Granát nejdále hodil Koki, druhý Prchlajs a třetí Vojta U. druhou disciplínu 200  vyhrál Ondra, druhý Vojta U a třetí Rosa, k potěšení je, že dle statik z loňského roku, jsme se zase výrazně zlepšili (cca. 30 sekund). Po odpoledním sportování jsme asi 1,5 hodiny trávili u bazénu, postupně jsme všechny vyhnali (skákání, cákání, souboje, strkáni do vody atd.) a nakonec byl bazén jen pro nás. Občas se někdo přišel podívat, jestli už může, nemohl. wink

Večer -  fotbalový turnaj teamů (TEAM SPORT CUP 2015) - hrálo se na každý s každým, hřiště dle pravidel (40x25 m) hrací čas 15  celkem  Týmy měli své bojové pokřiky a tak se mohlo vyrazit do bitvy o body.  

 • M.C. -  Arsenal - hezká hra M.C. a vítězství 5:1  
 • Arsenal - Chelsea - Dlouho vyrovnaný zápas, nakonec Arsenal dokázal otočit zápas a vyhrál 5:2.
 • M.C - Chelsea -  do 12.min vyrovnaný zápas (2:2) nakonec závěrečným tlakem M.C. dokázal vyhrát 5:2
 • ČTVRTEK 26.8.2015 

Zase máme sluníčko od rána cool, dopoledne nás čekal těžký 1500 m + test vedení míče, lehčí trénink (střelba).  Ranní pohyb jsme začali hned zostra, během na 15OO m. Svojí pozici vytrvalce č.1 z loňského ruku obhájil Rosa - strojový výkon stylem start cíl  si doběhl pro první místo, za ní těsně druhý Vojta U a na třetím s mírným odstupem Ondra. Po té jsme zvládli ještě dvě fotbalové disciplíny  - Test vedení, kde byla nejrychlejší  trojice překvapivě Koki-Prchlajs-Mates L.  Druhá disciplína byla spíše pro srandu a na uvolnění - Vedení míče po slepu - někdo bloudil po hřišti, míč mu utekl a někomu to vyšlo, že mazal přímo do cíle ( 1.Prchlajs, 2.Rosa, 3.Řehy).

Během odpoledního klidu bylo video, trenéři si dali čtyřhru v tenise a pak se šlo na domluvený přátelský zápas  s Hrádek na Nisou.  Rozdělili jsme se dle aktuální výkonnosti na dva týmy, dle dohody se soupeřem a hrály  6x15 minut. První tým dokázal soupeře přehrát ve třech zápasech celkem 5:0 a druhý o něco slabší prohrál celkem 2:5 (0:0, 0:4, 2:1). Po konečném součtu výsledků jsme celkově vyhráli 7:5 yes.

K večeru byl turnaj ve fusejbalu (obdoba nohejbalu-smíse chytat rukou míč) nejšťastnější na konci byl tým Arsenálu druhý Chelsea a třetí M.C. 

Po vykoupání a přečtení vzkazů jsme klukům oznámili, že za 10 minut vycházíme na týmovou bojovku (šli skoro všichni až na dva). Poslední šel Candy, než dorazil sám do cíle, tak jsme se tam my všichni schovali, připravili mu překvapení a začal jeho narozeninová párty.

 

 • PÁTEK 27.8.2015

Máme tu poslední den soustředění, ráno jsme dokončili individuální disciplíny a také odehráli zbývající zápasy miniturnaje 1 na 1 -   vítězství v turnaji si uhrál Ondra druhý Vojta, který měl o jednu remízu více a třetí byl Kuyt, který měl o 1 bod méně.  Zbylé dvě dnešní disciplíny skončili celkem dle předpokladů, jen Vojta Kukliš překvapil druhým místem v běhu na 500 m. Po obědě jsme dokončili týmovky (biatlon a kooperační hru). Nová disciplína biatlon se všem líbila a byli tam pěkné zvraty vlivem trestných kol, Koki (třetí úsek) na svém úseku jako první trefil všechny tři zásahy a najednou svůj tým z třetího místa dostal do vedení a to Chelsea udržela i díky Prchlajsovým 100% zásahům na posledním úseku. Pak vysvitlo více sluníčko, tak jsme přehodili koupání s kooperačko a vyrazili k bazénu, dnes  nám řádění neprošlo, byli jsme vykázání plavčíkem do velkého, ne tolik teplého, ale to vůbec klukům nevadilo. Poslední týmovka - kooperační hra měla rozhodnou u vítězství, před jejím zahájením byl stav Chelsea - 13 bodů , M.C. - 13 bodů, Arsenal - 16 bodů. Jako první do cíle doběhl team M.C. a tak se mohl radovat z konečného 1.místa. 

Po večeři proběhne vyhlášení výsledku+předání cen  a pak jdeme zapařit na diskotéku.

 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY smiley

ATLETIKA 2015 final.pdf

SILOVĚ-KOORDINAČNÍ 2015 final.pdf

FOTBAL 2015 final.pdf

MINI trurnaj 2015 final.pdf

TEAM 2015 final.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

video

(všichni , 25. 8. 2015 14:14)

Ahojky,

video je zase super....jste jak z nějaké reklamy na UEFU :-)))

MARKÉTA

kam to Rosa narval?!

(Vondrovic zbytek, 25. 8. 2015 12:55)

Ahoj vsem,
ocenuju, jak vsichni makate a nedivim, se ze jsou pak vecere vydatne, ale nemuzu prijit na to, kam tech 17 knedliku Rosa schoval. Ty mu musely koukat i z kalhot :-)
Matulo, uz se nam po tobe moc styska. Drzime ti palce v dalsich disciplinach, jde ti to zatim moc dobre.
Vsem prejeme krasne pocasi a pohodu, uzijte si spoustu legrace.
J+E+V

Moji fotbálisti:-)

(Honzík a Víteček Polákovic, 25. 8. 2015 11:12)

Moc pozdravů z mokrého Brandýsa, dnes je tu opravdu mokro a zima, snad tam máte lépe.Jsem strašně nadešná Víťulko jak ti to s těma velkýma klukama jde!
A Honzíčku ty jsi hodný, že se o brášku staráš.
Fotky skvělý!!!!!!Moc se na Vás těšíme, pozdravujte taťku trenéra a ostatní kluky a trenéry, papapa
babi Vlastička a děda Vašík
Máme Vás mooooc rádi!!!!!!!!!!!!

Pozdrav z Kostelce

(Kouklíkovi, 25. 8. 2015 10:12)

Ahoj Matěji děláš nám radost jen tak dál,velkou pusu máma,táta,Toníček Jinak všem stále krásné počasí a sportu zdar! Kouklíkovi

Pozdrav do Horního Bradla

(Novotňáci, 25. 8. 2015 9:38)

Ahoj Štěpi, koukáme, jaké máte super soustředění a jak si to tam všichni užíváte. Doufáme, že se řídíš i některými Tomášovými radami. Z fotek je vidět, že se biješ jako lev. Měj sse moc hezky. Zdraví babička Zdeňka, děda Petr a Tomáš

SUPER

(Mašaňáci, 25. 8. 2015 8:56)

Ahoj všichni. Moc vám všem gratuluju ke skvělým výsledkům a hlavně Odrovi posílám velkou pusu za vítěztví :-) v běhu. Anetko reportáž byla jako by jsi se stím někdy živila, nechceš přehodnotit povolání :-)?
Tady je dnes ošklivo tak vám přeji aby to u vás bylo lepší. Všechny moc pozdravuji.

Markéta

Pěkné ráno

(Bartůňkovci, 25. 8. 2015 8:34)

Pěkné ráno všem, doufáme, že tam máte lépe než my tady.....od rána prší. Video a fotky úžasný. Už se moc těšíme na další dnešní výsledky našich šampionů. Jste všichni moc šikovný, a proto vám všem přejeme mnoho úspěchů. Ondrovi posíláme od všech pozdrav a pusu.

máma, táta a Kája

Dobré ráno

(Hromasovi , 25. 8. 2015 8:26)

Dobré ráno všem. Snad máte lepší počasí,tady prší. Tak hodně sil a energie na dnešní den. Velkou pusu Sebikovi. Maminka, tatínek a Vaneska

Dobré ráno

(Soukupíci, 25. 8. 2015 7:15)

Ahojky zdravím všechny fotbalisty. Dnes se trošku schladite, ale nebojte léto ještě přijde!! Pusinku Lukymu a Kubikovi. Diky za dokumentaci.Pa uživejte si den mamka

Kubo,nekousej svoje tělo

(Prchlíci, 25. 8. 2015 7:10)

Moc pěkný fotky a a hlavně Vám vyšlo bezva počasí.
Oto,prosim neboj se mu dát lepíka .
Kluci jen tak dál a nezlobte trenéry. Mějte se moc moc krasne ,je to poslední týden prázdnin. Posíláme ti pusinku .ahoj

Pozdrav

(Tomáš, 25. 8. 2015 6:28)

Ahoj Všichni,dneska vsávám do upršeného rána tak u Vás je snad líp.Koukám na výsledky a musím uznat že všichni makáte na 100%.Velké díky patří fotografovi za skvělou fotodokumentaci.Přeji všem hodně sil (hlavně trenérům) a úspěchů v dalších soutěžích.Pozdrav Kajtymu. Tomáš

děkovačka :)

(Řehy, 25. 8. 2015 2:48)

Skvělá fotka Honzy z pondělka. Všechna chvála fotografovi. Díky a všichni z domova zdraví!

Pusinka na dobrou noc

(Vondrovic zbytek, 24. 8. 2015 22:27)

Kuzlatka, detatka!
Hezky se vyspinkejte!
A vy, starsi kozlici, nestraste do rana, at se zas nemusite omlouvat z treninku, stejne vam to hlavni trener nezbastil. ;-)
Pusu Matovi :-*
J+E+V

Ahoj

(Hromasovi , 24. 8. 2015 21:44)

Posíláme pusu na dobrou noc i ráno Sebikovi. Míč na tebe myslíme a těšíme se na každé nové foto i zprávu o průběhu (tím děkujeme trenérům za perfektní zpravodajství a fotodokumentaci

Dobrou noc

(Soukupíci, 24. 8. 2015 20:56)

Rosovi a Candátovi posíláme pusu na dobrou noc, kluci velká pochvala za výsledky v disciplínách!! Také odpočívejte, Kubíku Tobě dobré zažívání :-) i mě dnes maratón se štětkou v ruce v obýváku naštěstí skončil :-) pa táta a maminka

Pozdrav

(Ledvinky, 24. 8. 2015 20:52)

Ahoj, moc děkujeme za fotky, kluci se opravdu činí. Posíláme moc pozdravů a velkou pusu oběma Ledvinkám máma a táta

Pozdrav

(Kuklišovi, 24. 8. 2015 20:33)

Ahoj, obdivujeme fotky. Vojtovi vzkazujeme žádné bublinkové nápoje. Velkou pusu M,T,E,T

Ahoj

(Miši, 24. 8. 2015 20:14)

Ahoj Toní,moc na tebe myslíme!!Pozdravuje Tě Patrik:-). Hodně pij-znáš se! Máme tě moc rádi! Pa mamka+ taťka+ Réňa

Zdravíme

(Lelci, 24. 8. 2015 20:05)

kostelecké snipery a hlavně Štěpánka. Gratulujeme k osmému místu v běhu do kopce a přejeme ještě lepší umístění při běhu z kopce.
Velkou pusu máma a táta.

Ahoj kluci moje

(Cikánkovic z Jiřic, 24. 8. 2015 19:56)

Jsem ještě v práci, ale udělala jsem si chviličku a jukám na fotečky z dnešního dne. Fotograf dostává velkou jedničku, protože fotečky jsou prostě úžasný. Už se mi po vás moc stýská. Doma nikdo neřve, nebrečí a nedělá bordel, ale musím uznat, že ten klid a pohoda je hrozná nuda :o))). Moc moc moc velkou pusu mamča.