Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2015

5. 8. 2015

 FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2015 - HORNÍ BRADLO - 22.-29.8.2015

dsc_0766.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • FOTO - VE SLOŽCE FOTOALBUM
 • SOBOTA 22.8.2015

Tak máme za sebou první půlden letošního soustředění, cesta proběhla v pohodě, někdo to vzal přes les za krásami přírody a kochal se přírodou a někteří využili nabídky hlavních silnic. Když jsme konečně absolvovali nezbytné ubytovací a organizační procesy, vyrazili jsme na večeři (dobrý hovězí gulášek) 

Letos jsou kluci rozděleny do  třech prvních týmu Premier legue.

Manchester City (Ondra M., Poldi, Máťa, Sebi, Vpjta U., Vítek )

Arsenal (Rosa, Ledvinky M+J, Mišák, Vojta K., Štěpa)

Chelsea (Kuyt, Koki, Schelvey, Řehy, Kuba Pr, Matěj C.)

​K večeru kluci chtěli dát alespoň krátký fotbálek, tak jsme vyrazili a musíme konstatovat na to že jsme o prázdninách netrénovali bylo to místy pěkné pokoukáníčko, jen tak dále. 

 

 • NEDĚLE 23.8.2015

Tak první budíček  (7:30) někteří nemohli dospat a strašili už  před sedmou. Noc byla v klidu a my se vrhli hned od rána do sportování, máme k dispozici hřiště dvakrát denně a to ráno 09:00 - 11:00 a odpoledne v 14:30-16:00. První trénink jsme zaměřili na přesnost a "překonání vzdálenosti" nahrávek na větší vzdálenost, I po vydatné snídani to bylo u někoho nad jeho síly, někdo je prostě na ty kratší vzdálenosti.wink 

 • hláška dne - "Nechci se chválit, ale dnes ty narážečky mám dost dobrý" (Rosa)

Po obědě jsme dali první kvíz, po poledním klidu plaveckou štafeta + krátká koupačka (vyhřívaný bazén) a k večeru jsme rozběhli první atletické skokanské soutěže desetiboje. Plavecká štafeta přinesla drama až do posledních úseků, neustále se měnilo pořadí a o kousíček vyhrál team Chelsea před M.C. a Arsenalem. Zvláště Sebi na svém úseku vymazal velký náskok soupeřů a z posledního místa předával na prvním.Ve skocích překvapil Koki a Kubik Ledvina jak daleko doletěl prcek. Naopak smolný závod v trojskoku absolvoval Poldi (dva přešlapy). 

Po večeři jsme vyrazili na procházku do lesa a během ní operativně zařadili soutěž - kdo se udrží nejdéle na stromě (pomocí rukou a nohou). Soutěž jasně vyhrál Vojta Kukliš, který zůstal vyset obkročmo celých 6:30 minut. 

 • hláška večera (při objímání-udržení se na stromu) - "To je jako, když objímáš manželku-musíš to vydržet" (Štěpán)

 • PONDĚLÍ 24.8.2015

Máme tu třetí den našeho soustředění a hned od rána nám přeje počasí pro sportování (teplo a mírně pofukuje).  Ráno jsme naplno rozjeli Fotbalové dovednosti a to konkrétně - Mini turnaj 1 na 1 (hráno na jednu branku, na hřišti o rozměru 4x8 m, hrací čas 2 minuty). Máme za sebou odehráno necelou polovinu zápasů a kolikrát to byl nesmírný boj, nebo zase překvapení. Hráli jsme na šesti hřištích současně a kdo zrovna nehrál plnil další fotbalové disciplíny (autový hod + nákop míče). Nákop vyhrál Řehy, který to prostě napálil bodlem a letělo mu to nejdále +v autech bral ještě bronz. Koki bral zase v obou disciplínách stříbro a Kuyt měl nejpřesnější ruku co se týče autu. 

V rámci poledního klidu je video - film Velká šestka.

Odpoledne byla plánovaná těžká disciplína a to "kopec" (běh 750 m do kopce, každý sám - tak jsme byli všichni moc zvědaví jak se s tím každý popere a ukáže svojí vůli a bojovnost. Nechali jsme si časovou rezervu a říkali si, že za cca. 2 hodinky by mohlo být doběháno. Už první čas něco málo přes čtyři minuty nás mile překvapil, nakonec se pět kluků + Candy dostali pod 4 minuty. O první místo se strhla bitva, každou chvíli vedl někdo, kdo právě doběhl, nakonec vítězství o 16 setin sekund  vydřel těsně Ondra před Rosou. Všichni to doběhli včetně mladých pušek, Štěpán dokonce na 8.místě: Velkou pochvalu dostal nejmladší člen týmu Vítek, který to dal jen s jednou chodící krátkou přestávkou.  Ve zbylém čase do večeře jsme zahájili dvěma disciplínami silově-koordinační sedmiboj. Po večeři (Rosa dal 17 bramborových knedlíků) jsme se přesunuli na místní kurty a hrajeme střídavě nohejbal, tenis a přehazovanou.

 • ÚTERÝ 25.8.2015

Ráno jsme se probudili do uplakaného dne, bohužel tentokrát předpověď počasí nezklamala a vlastně skoro celé dopoledne propršelo.  Venku jemně od cca.7:00 hodin pršelo, sportovat na hřišti nešlo a já najednou dostal nápad, ne v pr.... se drápat, ale ............ , no tak no to mrkněte, co jsme společně zplodili během dopoledne a poledního klidu. 

Mezi natáčením jsme se věnovali, na jednom z pokojů, dvou disciplínám silově-koordinačního sedmiboje (dřepy + stoj-leh-stoj). 

Odpoledně byl trénink zaměřený na střelbu z pohybu a v 16:00  jsme vyrazili regenerovat do WELLNESS.

Zregenerovaný a když nám slehla večeře jsme šli ukrojit další várku našich disciplín a to nejkratší sprinty a to 60 m a 6O m překážky. Musíme konstatovat s radostí, že oproti loňsku jsme se dost zrychlili. Závod měl svoje favority a také černé koně, nakonec bylo i velké překvapení z výkonu Sebiho (2. a 3. místo). Pozici nejrychlejšího obhájil Ondra, na bedně byli i Kuyt a Vojta U.

Chtěli jsme stihnou ještě hod granátem, ale jak  se najednou začalo stmívání a z ničeho nic granát dopadl těsně vedle měřícího Luboše, aniž by ho pořádně viděl, závod jsme raději ukončili (Vlaďko neboj přežil). 

Večer bylo, jako každý den hodnocení, výsledky a také samozřejmě vzkazy. Ještě před večerním hodnocením Anetka zaznamenala atmosféru v týmu a o tu se s Vámi nyní podělím - jsou to opravdu dárečci. 

 • STŘEDA 25.8.2015

Den nám začal sluníčkem, tak doufáme, že to vydrží až do konce soustředění.

Ráno nám Vaši mazlíčci společně s Anetkou připravili drsné probuzení, bez slitování a za značného hluku probudili skoro všechny v okolí.

Dopoledne byl trénink + fotbalové dovednosti + MINI turnaj 1 na 1 - už se blížíme do finále, stále je to drama až do konce. 

Odpoledne by lehký trénink zaměřený na vedení míče a nahrávky z první + dvě atletické disciplíny - granátem a běh na 200 metrů.  Granát nejdále hodil Koki, druhý Prchlajs a třetí Vojta U. druhou disciplínu 200  vyhrál Ondra, druhý Vojta U a třetí Rosa, k potěšení je, že dle statik z loňského roku, jsme se zase výrazně zlepšili (cca. 30 sekund). Po odpoledním sportování jsme asi 1,5 hodiny trávili u bazénu, postupně jsme všechny vyhnali (skákání, cákání, souboje, strkáni do vody atd.) a nakonec byl bazén jen pro nás. Občas se někdo přišel podívat, jestli už může, nemohl. wink

Večer -  fotbalový turnaj teamů (TEAM SPORT CUP 2015) - hrálo se na každý s každým, hřiště dle pravidel (40x25 m) hrací čas 15  celkem  Týmy měli své bojové pokřiky a tak se mohlo vyrazit do bitvy o body.  

 • M.C. -  Arsenal - hezká hra M.C. a vítězství 5:1  
 • Arsenal - Chelsea - Dlouho vyrovnaný zápas, nakonec Arsenal dokázal otočit zápas a vyhrál 5:2.
 • M.C - Chelsea -  do 12.min vyrovnaný zápas (2:2) nakonec závěrečným tlakem M.C. dokázal vyhrát 5:2
 • ČTVRTEK 26.8.2015 

Zase máme sluníčko od rána cool, dopoledne nás čekal těžký 1500 m + test vedení míče, lehčí trénink (střelba).  Ranní pohyb jsme začali hned zostra, během na 15OO m. Svojí pozici vytrvalce č.1 z loňského ruku obhájil Rosa - strojový výkon stylem start cíl  si doběhl pro první místo, za ní těsně druhý Vojta U a na třetím s mírným odstupem Ondra. Po té jsme zvládli ještě dvě fotbalové disciplíny  - Test vedení, kde byla nejrychlejší  trojice překvapivě Koki-Prchlajs-Mates L.  Druhá disciplína byla spíše pro srandu a na uvolnění - Vedení míče po slepu - někdo bloudil po hřišti, míč mu utekl a někomu to vyšlo, že mazal přímo do cíle ( 1.Prchlajs, 2.Rosa, 3.Řehy).

Během odpoledního klidu bylo video, trenéři si dali čtyřhru v tenise a pak se šlo na domluvený přátelský zápas  s Hrádek na Nisou.  Rozdělili jsme se dle aktuální výkonnosti na dva týmy, dle dohody se soupeřem a hrály  6x15 minut. První tým dokázal soupeře přehrát ve třech zápasech celkem 5:0 a druhý o něco slabší prohrál celkem 2:5 (0:0, 0:4, 2:1). Po konečném součtu výsledků jsme celkově vyhráli 7:5 yes.

K večeru byl turnaj ve fusejbalu (obdoba nohejbalu-smíse chytat rukou míč) nejšťastnější na konci byl tým Arsenálu druhý Chelsea a třetí M.C. 

Po vykoupání a přečtení vzkazů jsme klukům oznámili, že za 10 minut vycházíme na týmovou bojovku (šli skoro všichni až na dva). Poslední šel Candy, než dorazil sám do cíle, tak jsme se tam my všichni schovali, připravili mu překvapení a začal jeho narozeninová párty.

 

 • PÁTEK 27.8.2015

Máme tu poslední den soustředění, ráno jsme dokončili individuální disciplíny a také odehráli zbývající zápasy miniturnaje 1 na 1 -   vítězství v turnaji si uhrál Ondra druhý Vojta, který měl o jednu remízu více a třetí byl Kuyt, který měl o 1 bod méně.  Zbylé dvě dnešní disciplíny skončili celkem dle předpokladů, jen Vojta Kukliš překvapil druhým místem v běhu na 500 m. Po obědě jsme dokončili týmovky (biatlon a kooperační hru). Nová disciplína biatlon se všem líbila a byli tam pěkné zvraty vlivem trestných kol, Koki (třetí úsek) na svém úseku jako první trefil všechny tři zásahy a najednou svůj tým z třetího místa dostal do vedení a to Chelsea udržela i díky Prchlajsovým 100% zásahům na posledním úseku. Pak vysvitlo více sluníčko, tak jsme přehodili koupání s kooperačko a vyrazili k bazénu, dnes  nám řádění neprošlo, byli jsme vykázání plavčíkem do velkého, ne tolik teplého, ale to vůbec klukům nevadilo. Poslední týmovka - kooperační hra měla rozhodnou u vítězství, před jejím zahájením byl stav Chelsea - 13 bodů , M.C. - 13 bodů, Arsenal - 16 bodů. Jako první do cíle doběhl team M.C. a tak se mohl radovat z konečného 1.místa. 

Po večeři proběhne vyhlášení výsledku+předání cen  a pak jdeme zapařit na diskotéku.

 

 KONEČNÉ VÝSLEDKY smiley

ATLETIKA 2015 final.pdf

SILOVĚ-KOORDINAČNÍ 2015 final.pdf

FOTBAL 2015 final.pdf

MINI trurnaj 2015 final.pdf

TEAM 2015 final.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zalepení

(Prchlíci, 27. 8. 2015 21:06)

Copak se stalo Kubí kov i ??? Oto promiň, víme jak s tím je otravnej.
Jindy ho bez vodicky na prsty nikam nepustíme. Ještě obalit v pepři.
Ale ještě 2 noci a jste doma.Gratulace k vítězství .
Kluci asi Vám to i trochu závidíme, takže si opatrně zabalte aspoň svoje věci a štastnou cestu domů.
Kubí pusinku od táty a mámy.

Svátek

(Urbanovi, 27. 8. 2015 20:12)

⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽
Vše nejlepší k svátku Otiku přejí Zuzka a Filip (hlavně Filip) ať se vám tam daří pozdrav i Vojtovi, máma posílá moc pus :))))

⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽⚽

Bezva výhra

(Poláčci, 27. 8. 2015 19:47)

Velká gratulace k výhře nad Hrádkem,soustřéďo přineslo jak se zdá určitě ovoce!Dnes jsem byla u mamky na Bulovce a moooc vás zdraví,zrovna tak Vám posílají pusinky a pozdravy všichni Hůťáčci z Kostelce a
i z Přívor. Už se na Vás všichni těšíme a určitě se na Vás i přifrčíme podívat,samozřejmě na kolách!!!
Krásnou dobrou noc všem fotbalistům přeje
babí Vlastička a děda Vašík

Ahoj

(Cikánkovic z Jiřic, 27. 8. 2015 19:45)

Tak ještě zítra a v sobotu huráááá domu. Určitě se všichni těšíte na maminky a trenéři na milované manželky:o)). My už se na vás doma všichni těšíme. Podle foteček je vidět, že jste si to pořádně užili a pěkně ukončili letošní prázdniny. Velkou pusu posílá mamča z Jiřic

Arsenal

(Ledvinky, 27. 8. 2015 19:23)

Ahoj všichni, dnes máte za sebou náročný sportovní den. Klukům z Arsenalu držíme palce, jsou dobře rozjetí.
Pozdrav všem malým sportovcům, Anetce a trenérům. Pusu Ledvinkám máma a táta

Ahoj z Kostelce

(Kouklíkovi, 27. 8. 2015 9:43)

Ahoj kluci a trener.,přejeme Vám krasný den nedejte se a dnešní zápas pokud možno vyhrajte!Matěji posíláme Ti velkou pusu mamka,tatka,Toníček

Ahoj

(Mašaňáci, 27. 8. 2015 8:50)

Ahoj všem....taky se přidávám ke gratulaci :-). Kluci vše nejlepší :-). Držím palce při dnešním zápase proti Hrádku, pořádně je rozprašte. Máte krásné počasí, tak to půjde samo......
Posílám pusu a pozdravy všem .

Markéta

Bartůňkovci

(Pozdrav, 27. 8. 2015 8:26)

Zdravíme všechny do Horního Bradla. Candátovi přejeme všechno nejlepší k narozeninám a Otovi všechno nejlepší k svátku:). Pořádně to tam oslavte. Posíláme pozdrav a pusu Kajtymu

máma a Kája

Přání

(Tomáš, 27. 8. 2015 6:52)

Zdarec chlapi, přeji Lukymu vše nejlepší k narozeninám a Otíkovi vše nejlepší k svátku.Pozdrav Kaytymu a Všem.
Tomáš

Všechno nejlepší k narozeninám!!!

(Soukupíci, 27. 8. 2015 6:00)

Luky, k dnešním narozeninám vše NEJ přeje táta a maminka, pořádně to s klukama oslavte a v sobotu to oslavíme doma, už se těšíme.

Čauves kluci

(Vojta a Elča, 26. 8. 2015 23:19)

Moc zdravíme Máťu i všechny ostatní fotbalové maniaky. Je vidět, že pěkně ostře makáte, ale taky si užijete dost zábavy. Přejeme ať Vám to vydrží až do konce. Posíláme pusu Máťovi. Vojta, Eliška a Jana V.

Budem platit palandu? ??

(Prchlíci, 26. 8. 2015 22:03)

Fakt pěkný videa.Docela odvážný kluci,takhle po ránu šokovat trenéri. A běhali jste výrazněji než jindy?
Kubí za tyhle zážitky s klukama a hezkou holkou (Anetou) ty 3 tréninky nenahradí.Je lepší,že jsi tam a soutěžíte od rána.TŘEBA BUDÍKEM, ......,.....
Pa posíláme pusu.Tešíme se na tebe.Mamka a tata

Ahoj všem

(Soukupíci, 26. 8. 2015 21:59)

Moc díky za perfektní zpravodajství, fotky a videa. Dívím, se že palanda pod klukama vydržela :-) budíček trenérů je také povedený!! A ty uklizené pokoje :-) Pozdravy všem posílají Luboš a Martina

Pozdrav

(Kuklišovi, 26. 8. 2015 21:41)

Opravdu jsou kluci skvělí a jsem štastná, že mám jen 3 dárečky. Užijte si to, Vojtíkovi Emička posílá velkou pusu.

Arsenal do toho

(Ledvinky, 26. 8. 2015 19:58)

Krásné budíčkové video, trenéři jsou evidentně v kondici .-). Musím pochválit fotografa za skvělé fotky na kterých je vidět jak Kubík fláká čištění zoubků. Prosím o domluvu :-).
Tomáši tričko dorazilo?
Všem moc pozdravů a Ledvinkám pusu. Máma a táta

AHOJ

(Pro všechny, 26. 8. 2015 19:32)

Jaký lump mi málem zabil Lubíčka granátem????

OPRAVDU DÁREČCI

(Lelci, 26. 8. 2015 18:54)

Zdravíme všechny účastníky zájezdu. Jste všichni celkem dost KŮL, hlavně trenéři po probuzení. Štěpáne super výkony, bojuješ jako Achilles !!!
GO ARSENAL GO !!!

Pozdrav z Kostelce

(Kouklíkovi, 26. 8. 2015 17:32)

Ahoj všichni,mate krasné počasí a bude nadale,tak to je prima,nebudete muset nic sušit. Mateji,jen tak dál z výsledku máme radost,zítra už je čtvrtek,už se Vám to krátí tak si to tam pořadně jěstě užívejte s klukama a s trener.pusu Ti posíla mamka,tatka,Toníček,babička,děda

Úžasný video:-)

(3xPoláčci, 26. 8. 2015 12:42)

Boží,boží,skvěle natočený a úplně Vám to všem věříme,hlavně Víťulka byl jak velký chlapák, co se s nikým nepáře! A Honzík s taťkou, no paráda!!!
Jen jsem zaslechla, že bolelo Vítečka ouško, tak doufáme, že už je to lepší, protože sluníčko Vám má už pořád svítit, tak abyste si to tam ještě všichni fotbalově užili.
Pac a pusy posílá babido

pozdrav

(Soukupíci, 26. 8. 2015 12:28)

Ahojky klucíííí a Anetko, 1/2 týdne je za vámi. Vydržte!!! Máte toho tedy opravdu dost, je vidět , že se nenudíte:))) odpočívejte také :)). Pozdravy všem a Kubíkovi a Lukymu velkou pusu. Už se na vás těšíme. Pa mamka