Jdi na obsah Jdi na menu
 


SOUSTŘEDĚNÍ 2014

16. 8. 2014

 FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ 2014 - HORNÍ BRADLO

TERMÍN  23. - 30.8.2014

FOTO - VE SLOŽCE FOTOALBUM

  • SOBOTA 23.8.2014

 Cesta proběhla v pohodě, do areálu jsme dorazili něco málo po 15.hodině. Byla pouze jedna čůrací zastávka a pro řidiče kuřáky jedno cígo, kluci se mezitím trochu protáhli a začali lupačit, ale my jsme je uhlídali, (viz.foto níže) to aby se nám nerozutekly do okolí. 

Jinak byl klasický první den - vybalení, procházka po areálu, seznámení s organizací soustředění, ........  Kluci se rozdělili  do tří pokojů (týmů) a asi jako letos každé soustředění i to naše se samozřejmně nese v duchu MS ve fotbale v Brazílii - takže názvy týmů jsou Německo (Rosa, Poldi, Cavany, Ledviňáci) + Argentina (Ondra, Kuyt, Myšák, Vojta, Máťa) + Nizozemí (Koki, Tores, Tony, Schelvey, Matěj C.). Na přivítanou byla k večeři dobrá svíčková, schůzka trenérů všech týmů, které jsou v areálu (rozdělení sportovišť). No a v 21:30 byli už všichni v pelíškách.

snimek-010.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • NEDĚLE 24.8.2014

Budíček byl stanoven na 7:30 a musím říct, že většina byla již vzhůru před budíčkem, Německo bylo dokonce už i převlečeno a pod taktovkou Rosy probíhal úklid. V 8:00 snídaně, většina kluků ihned skočila po pudincích nebo párku, ale že to někteří pojmou tak poctivě to jsme jen koukali - Koki, Tony (polévka, párek, pudink). Na 9:30 byl stanoven první trénink, ale deštivé počasí nám nedávalo velkou naději, naštěstí přestalo pršet a my se rozhodli zahájit dopolední jednotku v lese - v lese je prima, bylo tam skoro sucho a jsou tam i kopečky. Kluky čekali po třech lesních kolečkách sprinty a poskoky do kopečku - všichni makali a tak jsme se 40 minutách přesunuli na hřiště a dokončili náš první dopolední trénink s míčem a samo taky fotbálkem.

 Po poledním klidu, který nesla většina nelibě, jsme vyrazili na procházku do lesa. V okolí střediska je hezká naučná stezka a taky jsme našli pár hub, kterých tu je asi opravdu dost. V 15:30 byl odpolední trénink, zaměřený převážně na přihrávky, který nám zatím moc nejdou, ale my to dopilujem.  Po tréninku jsme zahájili první disciplínu atletického desetiboje a to 60 m sprint, některé výsledky byli opravdu zajímavé.  Po večeři jsme si dali první kvíz a následně obsadili čtyři ze šesti místních kurtů a střídavě hráli nohejbal, tenis, přehazovanou - vydrželi jsme tam asi do 20:00 hod. Pak hromadná higiena, je to mazec, a čumenda na první poločas fotbalu Dukla-Sparta. 

  • PONDĚLÍ 25.8.2014

Budíček byl tentokrát opravdový, většina kluků, po předešlém prvním tréninkovém dnu, byla pěkně zachumlaná ve svých pelíšcích a chrupali a vůbec se jim nechtělo vstávat.  Dnes nás opravdu čekal náročný program v atletickém desetiboji (skoky, 1500m a hod granátem), taky první disciplíny fotbalových dovedností a dva tréniky zaměřené na techniku a přihrávky. Hned od rána nám přálo počasí a už při cestě na snídani na nás vykukovalo sluníčko. Po ranním tréninku jsme se hned vrhli na skoky a splnili dvě disciplíny.

Dnešní polední klid jsme zkrátili a vyrazili trénovat již v 14:00 hodin, aby jsme stihli odpoledne včas uběhnout náročných 1500m. Kluci dřeli na doraz a k naší velké radosti všichni doběhli bez problému, včetně Matěje Cikánka (r.2009). Pochvalu si určitě zaslouží všichni. Po náročném programu měli kluci slíbený welnes, na který se těšili už od samého rána, hned jak se to dozvěděli. A taky že si to pěkně užívali, co Vám mám vyprávět,radši mrkněte na video (viz.níže)

Po vydatné večeři, kdy si někteří byli přidat a zvládli dokonce deset bramborových knedlíku (Rosa, Kajty, Jakub L., Cavani) jsme po krátkém odpočinku splnili další dvě disciplíny (hod granátem + nákop míče), po návratu kluci hráli ping pong a pak bylo vyhodnocení dnešního dne. Všichni jsme si mysleli jak toho mají naši andílci plné zuby a rádi ulehnou, ale to jsme se šeredně spletli (viz.video)

  • ÚTERÝ 26.8.2014

Už v noci nám začalo pršet a když jsme se proudili, tak jsme věděli, že dnes to nebude s počasí žádná sláva i zprávy z radaru nedávali naději. Tak jsme se rozhodli, že klukům posuneme budíček o 20 minut.

Po vydatné snídani jsme čekali, až se počasí trochu umoudří a my budeme moci vyrazit ven a ukrojit další porci z našich disciplín.  Asi v 9:00 přestalo a my zaveleli směr hřiště, po rozcvičení nás čekali první souboje v miniturnaji 1 na 1 (hráno na jednu branku, na hřišti o rozměru 5x8 m, hrací čas 2minuty) a musím říct, že se odehrávali opravdu zajímavé mače. Bohužel po hodině nás vyhnal déšť. Všichni se komplet převlékli do suchého a do oběda se věnovali různým hrám na pokojích. Počasí se neumoudřilo ani po poledním klidu, kdy jsme dali druhý kvíz, a tak jsme se věnovali silově koordinačnímu sedmiboji (sedy-lehy a rovnováha). Srazili jsme se na jednom pokoji a vrhli se do toho. Kluci makali až na doraz a každý sledoval bedlivě výsledky. Při rovnováze jsme si užili docela dost srandy, někdo padal jako hruška. Po namáhavých disciplínách jsme museli doplnit energii a tak Katka s Anetkou připravili pro kluky plný tác ovoce, po kterém se během chvíle zaprášilo. 

 Dnes jsme měli také naplánovaný přátelský zápas, ale kvůli počasí jsme ho museli odložit na později.  Takže jsme jako náhradí program zařadili "Sečský kros". V okolním lese jsme připravili trať, která měla všechno (hromadný start, výběh kopce, skok přes potok, běh vyschlím korytem, běh z kopce a závěrečný finiš po rovině). Po velkém boji v závěrečném rovince po výděhu z lesa Ondra předběhl Rosu a získal zlato, o třetí místo se utkali Vojta U., Myšák a Kajty, nakonec bronz bral Vojta U. Po večeři kluci koukají na film "Blafuj jako Beckhem", po té bude vyhlášení dne, předání prvních medaili (Sečský kros) a hurá na kutě. Jenže to by tu s nami nesměl být milovník žen Cavany, při odchodu zaslechl z jidelny hudbu a hned se vydla tímto směrem, rozrazil dveře a už byl na tréninku zumby. Tomáš  mu domluvil individuelní taneční čislo a oto se s Vámi teda musíme podělit - je to prostě šoumen. 

  • STŘEDA 27.8.2014

 Tak se nám to pomalu přehupuje do druhé poloviny a vypadá to, že i počasí by se mělo umoudřit i když jsme se dnes ráno probudili, tak naše první slova byla chči.. a chči.. . Naplánovali jsme další disciplíny, co lze dělet uvnitř (stoj-leh břicho-stoj-leh záda a dřepy-co to jde), takže pěkně náročné dopoledne čakalo kluky. Nad výkon všech jsme museli uznat, že fakt umí zabojovat a jsou to borci. Určitě chcete znát výsledky, ale ty Vám zdělím až k večeru, protože nás dnes ještě čekají další disciplíny, jen napovím, že stoj-leh vyhráli lehké váhy a dřepy dva borci s úžasnými 400 dřepy. Když jsme viděli, jak makají a snad každý se kousnul k výkonu na hranici svých sil, tak jsme rychle operativně, jako relax, zajistili od 11:00 hod welnes. Tato zpráva byla přijata za velkého jásotu a dokonce se kluci i stihli připravit během rekordních 5 minut.

Po obídku měl Ota svojí hodinku, zamířili jsme do zasedačky a Ota předváděl pantonimu a kluci měli hádat, co předvádí. Ota ukázal v sobě herecké nadání a kluci se náramně bavili, nebyl to pro ně prostě ten standartní polední klid. Tak mrkněte na video a posílat nominace na Thalii. Je 13:30 začíná svítit sluníčko a my mažeme sportovat.

Po divadelní vložce Oty jsme ještě na hodinku zamířili do tělocvičny (je tady o ní hrozná rvačka) na soutěž-ribstole, zase to byl boj až do konce a  kdo nesoutěžil, tak házel na basketbalové koše. Poté jsme hned vyrazili na hřiště a ukrojili další porci zápasů z miniturnaje, hráli jsme současně na čtyřech hřištích a tak to pěkně odsejpalo. Některé zápasy byly opravdu kvalitní a padaly i hezké branky. V mezičase jsme dokončili "přesnost střel" a "autový hod". Na hřišti jsme vydrželi celé dvě hodiny, kdyby jsme nezaveleli k odchodu, kluci by hráli ještě teď. Je pro nás zajímavé sledovat s jakým nasazením hráli jednotlivé zápasy, snad jim to vydrží i do zápasů.

Večer jsme vyrazili na kurty a odehráli turnaj ve fusejbalu, jednotlivé zápasy byly vyrovnané a každý si připsal jednu výhru a jednu prohru. O výsledku tedy mělo rozhodnout skóre, ale k překvapení všech, všechny tři týmy ho měly stejné a tak jsme museli zařadit druhé kolo o zkrácených zápasech. Bodově to dopadlo zase stejně, ale tentokrát skóre už rozhodlo.(viz. výsledky) Pak jsme ještě všichni popřáli Candymu k narozkám a pomalu zahnali kluky do pelechů, aby byly zítra fit, protože na ně čekají další atletické disciplíny.

  • ČTVRTEK 28.8.2014

Konečně, již od samého rána nám svítí sluníčko a my můžeme být venku. Taky pořád nemusíme dokola sušit prádlo a boty. Dnešní uklid měli všichni za 1, takže maminky můžete se radovat a koukejte jim nepolevit doma. Ranní sportování jsme začali atletikou a to během na 500m a po krátkém odpočinku následně 200m. Běhy dopadli celkem dle předpokladu a favoriti nezaváhali. Zase musíme jenom chválit, vypadá to, že už snad máme i celkem slušnou fyzičku, nebo alespoň když kluci chtějí, tak jí mají. Po atletice jsme si dali ješte hodinku tréninku zaměřenou na střelbu. Před poledním klidem, kluci vykoupili místní bufet, samé zdravé věci. Odpoledne byla procházka do lesa, z kterého jsme přinesli spoustu hub (viz. foto), které kluci následně vyměnili v bufetu za lízátka.

20140828_154115.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Pak jsme se pomalu přesunuli na hřiště a pilovali zase přihrávky na několik způsobů, musím říc že máme pořád co zlepšovat. Po hodince tréninku jsme absolovali další disciplínu a to "míč do klidu". Rychle na večeři a od 19:00 nás čekal přátelák se Stodůlkama, kteří se zde také poctivě připravují na novou sezónu. Soupeř měl mužstvo složené s fotbalistů r.2005 a r.2006 tak půl na půl. Hrálo se 3x15 minut v sestavě 5+1, začátek byt trochu vlahý ale postupně jsme se začali dostávat do tempa a poslední 15minut bylo z naší strany perfektních - rychlý přechod do útoku, poctivé bránění a tři hezké góly. Kluci se navzájem povzbuzovali a fandili si. Vůbec nevadilo, že jsme nakonec prohráli 4:3, výkon super a kluci za odměnu koukali na fotbal Sparta-Zwolle. Zítra nás čeká dokončit disciplíny a od 16:30 přátelák s Horním Bradlem na místním hřišti. Tak na nás myslete a v duchu nám fanděte.

  • PÁTEK 29.8.2014

Od rána na nás svítilo sluníčko a před námi bylo spoustu sportu, no prostě to honíme na poslední chvíli. Čekalo nás splnění nebo dokončení sedmi disciplín, dvou teamových soutěží a poslední kvíz. Začali jem hned v 9:15 hod a pěkně nám to odsejpalo, dohráli jsme mini turnaj, žabák, člunkový běh, trojskok a test vedení. Po obědě a krátkém odpočinku jsem vyrazili na teamou kooperační hru.

Po tom nám musela odjet Anetka, kterou si kluci velmi oblíbili a já mám štěstí, že jsou zatím tak mladí. Vůbec jí nechtěli pustit a loučení nemělo konce i Anetka přiznala, že se jí bude stískat a hned se ptala kdy je první zápas nebo turnaj. Po loučení přesun na hřiště, kde jsme dokončili zbývající disciplíny - vedení míče po slepu, sprint překážky a ještě fotbalový turnaj teamů, kde o druhém místě rozhodovaly penalty. V 16:10 odjezd na přátelský zápas, zase pochvala pro všechny, tentokrát to byl lehčí soupeř než Stodůlky a tak větší prostor dostali kluci, co toho včera tolik neodehráli. Odjížděli jsme spokojení s vítězstvím 6:0, po dobrém výkonu a hezkých gólech. Myslím, že se můžete těšit na náš první zápas, takže očekáváme plný stadion. Po příjezdu dobrá večeře, rychlá koupel,závěrečné zhodnocení a vyhlášení výsledků. Bylo to tedy pěkná porce disciplín, co jsme zde absolovali, nikdo si nepolevil ani na okamžik a z toho máme největší radost. Při vyhlašování jednotlivých disciplín si kluci vzájemně skandovali a aplaudovali, ať to bylo 15.místo nebo 1.místo. Už jsme to říkal klukům při závěrečné hodnocení a musím to i napsat zde, jsme rádi, že jsme trenéry této správné party. 

atletika.jpg

 

 

 

 

 

 

fotbal.jpg

 

 

 

 

 

 

silokoo.jpg

 

 

 

 

 

 

Po vyhlášení kluci obsadili koupelnu a začalo vonění, česání, gelování, každej chtěl kohouta, no prostě správná příprava na disco (smradu jako v hradu). Co za pár let ? Takže medaile a pohárky jsou rozdané, uteklo to jako voda, byl to krásný týden. Závěrem musím také pochváli Katku, Anetku a Luboše, kteří se společně s námi starali o organizační věci, sušili prádlo, uklízeli po klukách, nakupovali pití a ovoce a pomáhali jak mohli. Jen Luboš trošku nedodržoval ty večerky. Nesmím zapomenou ani na Rafany (Filip a Lukáš), kteří v disciplínách bojovali a nic nešidili, i když byli mimo soutěž a na tréninku se nám stali správnými asistenty. Kluci křepčí na disco (prodloužená večerka do 23:00), já píši poslední komentář, zítra zabalit a domu. Tak snad za rok, s touhletou partičkou pojedeme rádi. 

KONEČNÉ VÝSLEDKY 

cross.pdf

atletika final.pdf

sila-koo final.pdf

fotbal final.pdf

miniturnaj final.pdf

team final.pdf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Takže

(Eva Skal., 25. 8. 2014 18:47)

jestli jdete do toho kráásného bazénku, co jsem viděla na stránkách ubytovacího zařízení, tak to vám opravdu závidím... Díky za videa, už jsme to zkoukli, i foto. Je to bezva, že vás můžem takhle sledovat. O večerku trenérů nemám starost, tipuju, že usínaj dřív než děti:-D

hEZKÉ ODPOLEDNE

(Kouklíkovi, 25. 8. 2014 16:01)

Ahoj kluci a vsichni,dnes je od rana hezky,tak at Vám to počasí vydrží až do pátku.užijte si další welnes )) posíláme velkou pusu Matějovi od mamky,tatky,Toníčka.

Pozdrav

(Josef Pejcel, 25. 8. 2014 15:48)

Posílám pozdrav z Kostelce. Držím palce aby Vám vydrželo počasí. Cavani posílám pozdrav od Kuby a Kačenko od Kačky. Zatím papa a posílám pusy.

Mrazivé ráno

(Ledvinovci, 25. 8. 2014 11:57)

Teď už krásný slunečný den. Ráno bylo opravdu studené. Užijte si dnešni den. Německo do toho ! Matýsovi a Kubíkovi posíláme velkou pusu máma a táta

Ahoj Toni a všichni ostatní

(Eva Skalová, 25. 8. 2014 10:10)

Tady je moc hezky, ideální fotbalové počasí, tak doufám, že u vás taky. Škoda, že nejdou videa, abychom vás taky viděli... Ale myslím na tebe pořád, Toníku, tak se snaž:-)) Dávej na sebe pozor. Pusu Ti posílá mamča a všichni ostatní

Krásné ráno

(Mašaňáci, 25. 8. 2014 9:16)

Krásné ráno všem, doufám že tam máte alespoň sluníčko jako my tady. Sice zima ale jde to.....Argentina do TOHO :-))). Sportu zdar mamka

Dobré ráno

(Bartůňkovci, 25. 8. 2014 7:22)

Dobré ráno všem. Přejeme také krásný sportovní a slunečný den. Fandíme týmu Argentina, tak ať se Vám dnes daří a bojujte. Mějte se fajnově a užívejte si to tam všichni. Ahooojky Kája a mamka.

Dobrý ráno

(Soukupíci, 25. 8. 2014 6:54)

Ahojky kluci a všichni . Přeji krásný den a opatrně. Zdravím mamka.

pozdrav

(Soukupíci, 24. 8. 2014 22:22)

Ahoj všem, děkujeme za foto a za zprávy. Je vidět, že makáte. Také celá naše rodina fandíme Německu. Jsem moc ráda, že si kluci uklízíte . Ať vám to vydrží;-). Sportu zdar a fotbalu zvláště. Pusinky posílá mamka a taťka

Pozdrav Cavani a zdravodnice

(Josef Pejcel, 24. 8. 2014 20:38)

Posílám pozdrav celému týmu a přeji hezké zážitky. Ahoj Cavani a Kačenko, posílám pusinky a opatrujte se.

Pro Torrese

(Novákovi, 24. 8. 2014 20:24)

Ahoj Lumpíku !
Jsme rádi, že se každý den můžeme podívat jak se tam máte. Viděli jsme, jak řádíš na pokoji. Néé, že z něj uděláš kůlničku na dříví!! Moc ti to na fotkách sluší. Posíláme hromadu pusinek.
Rodina

Německo do toho!!!

(POLDI, 24. 8. 2014 20:17)

Zdravíme na MS do Horního Bradla.Moc všem fandíme,ale nejvíc Německu :-)Neustále na Vás vzpomínáme a podle fotek usuzujeme,že si to tam kráásně užíváte..,tak jen tak dál.
Hodně pusinek Honzíkovi od Vítečka,mamky a taťky

Pozdrav všem a Máťovi zvlášť!!!

(Vondrovic rodinka, 24. 8. 2014 19:15)

Ahoj vespolek, jsme rádi, že si užíváte soustředění i za ne moc přívětivého počasí, vydřžte, bude líp :-). Přejeme všem krásné sportovní zážitky, klukům spoustu fotbalových pokroků a úspěchů, trenérům poslušné hráče a ženskému duu minimum starostí, jen samé radovánky :-).
Máťovi posíláme moc pusinek :-* a přejeme mu, ať si pobyt co nejvíce užije!
Mamka a spol.

Pro Cikáňata

(Vlaďka, 24. 8. 2014 18:47)

Ahoj Cikáňátka, doufám, že se vám první den líbil a byla dobrá véča. Pěkně se mi tam vychrupejte a snad zítra budete mít krásný počasí. Hudlana posílá mamča. Tomáši Luboš má večerku ve 22:00 hodinek:o)).

Pozdrav

(Bartůňkovci, 24. 8. 2014 18:32)

Ahooojky.....posíláme pozdrav fotbalistům. Děkujeme za fotky, jsou super. Podle nich si to pěkně užíváte. Akorát videa nejdou spustit, chce to po nás heslo. Pořádně si to užijte a malým sportovcům přejeme mnoho sportovních zážitků. Všechny tam pozdravujte a pusu posílá Ondráškovi Kája a mamka. :D

Zdar cutalisti:-)

(Zuza, 24. 8. 2014 17:21)

Ahoooj vsem,jsem rada,ze jste vsichni vporadku na miste a mate to tam krasny.Tak jeste to pocasicko aby bylo lepsejsi:-);-)Posilam pusu Urbankum:-*:-*:-*.

videa

(Markéta , 24. 8. 2014 16:32)

Ahojky všem, mě ty videa taky nejdou otevřít. Tady taky počasí není nic moc ale hlavně když vám nebude pršet a kluci se budou moct dostatečně venku vyřádit. KLUCI... dejte těm dospělým pořádně zabrat aby věděli že vás tam mají. Ondrovi a Anet posílám jednu velkou. pa Mamka

videa

(Lucka Ledvinová, 24. 8. 2014 16:00)

Ahoj všem, fotky jsou super, jen nám nejdou přehrát videa? Jsou soukromá.
Počasí je nic moc, ale i přesto si to užíváte. Moc pozdravuji kluky Ledvinky i ty ostatní. Sportu zdar:-)

Pro trenéry

(Eva Skalová, 24. 8. 2014 10:52)

Napíšete nám odkaz na fotky? Ale prosím blbovzdorně, já jsem mimořádně tupá na jakákoliv elektronická média:-D

Pro Toníka Skalu

(Eva Skalová, 24. 8. 2014 10:50)

Ahoj Toni, máte to tam moc hezké, dívala jsem se na netu, jak ten areál vypadá a úplně vám to závidím. Posílám pusu a držíme ti všichni pace. Ahoj mamča