Jdi na obsah Jdi na menu
 


REKAPITULACE SEZÓNY 2015/16

12. 7. 2016

HONOCENÍ  SEZÓNY 2015/16

Tak jako děti mají ve škole své prázdniny, tak i kostelečtí fotbalisté mají své letní prázdniny, nám nastává čas zhodnotit právě skončenou sezónu, ale také již začít plánovat a připravovat novou nadcházející sezónu 2016/17.

V uplynulé sezóně jsme měli v pravidelných soutěžích celkem 3 týmy,  našim týmům se sezóna povedla. Pro další rozvoj kosteleckého fotbalu je důležité, že se nám daří stéle rozšiřovat mládežnické týmy a fotbalem se chodí bavit další noví kluci. Podařilo se nám také společně, ať již ve spolupráci s městem nebo sponzory, zvelebit sportovní areál (vybudování kanalizace, nová část tribuny, oprava prostor restaurace, oprava + nové venkovní lavičky, nový přístřešek prodeje venkovního občerstvení, pořízení světelné tabule, zlepšení kvality travnaté plochy). Všem, kteří se nějakým způsobem podíleli, ještě jednou velké děkuji.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Okresní přebor (5.místo) + turnaje

Díky kvalitnímu podzimu si hráči starší přípravky na jaře zahráli finálovou skupinu  o vítěze OP. V těžkých zápasech podali kluci dobré výkony, i když se ne vždy podařilo naplno bodovat, ale s předváděnou hrou vládla spokojenost a i konečné umístěn na 5. místě z třiceti týmů je super. Během sezóny jsme odehráli také spoustu turnajů, na kterých se nám vedlo střídavě.

TURNAJ MIRACULUM CUP - 2. místo

Na závěr sezóny jsme měli naplánovaný a přihlášený kvalitní turnaj v Milovicích pro hráče r. 2006. Na turnaj jsme jeli v roli obhájce loňského vítězství, ale letos byl turnaj zase o stupínek kvalitnější a daleko náročnější, čekalo na nás 9 soupeřů + 144 minut zápasových minut.  Sice hned první zápas jsme začali prohrou, díky naší malé koncentraci, ale po té jsme se rozjeli a posledním zápasem, s dosud vedoucí Fotbalovou akademií Praha, turnaj nejen pro nás gradoval a po našem skvělém (možná asi vůbec kdy nejlepším) výkonu jsme jasně dominovali na hřišti a soupeře „smázli“  5:0 a brali zaslouženě stříbrné medaile. Navíc Eliška Vondrová byla vyhlášena nejlepším brankářem turnaje. Rodič fantasticky během celého turnaje fandily  -prostě povedená sobota.

MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Okresní přebor (11.místo) + turnaje

Také kvalitní podzim dal šanci hrát mladší přípravce na podzim o přední umístění (7-13. místo) v okresním přeboru. Skupina a většina zápasů byla celkem vyrovnaná.  V našem týmu si možnost zahrát dostal každý, i když několikrát to byl pro některé naše hráče těžký zápas, tak nám šlo o to, hlavně nabrat zkušenost. Některé zápasy byly opravdu povedené a je na klucích vidět, jak se zdokonalují a učí fotbalovému myšlení.

MINI PŘÍPRAVKA – MINI Star (stříbrný pohár-2.místo)

Nejmladší fotbalisté z týmu MINI hráli v turnajové soutěži MINI Star 2016, kde si po podzimu vybojovali účast ve stříbrné skupině a ve velkém finálové turnaj vybojovali krásné 2. místo. Někteří hráči MINI (r. 2009) také hráli v týmu mladší přípravky a vůbec se neztratili ba spíše naopak.

Závěrem sezóny proběhli také, jako každý rok, rozlučky se sezónou, kde se za hojné účasti rodičů odehráli zajímavé a napínavé fotbalové zápasy dětí proti týmům rodičů. Samozřejmostí bylo i občerstvení a u týmů přípravek také přenocování ve sportovním areálu.