Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přátelský zápas FC Mělník-SK Labský Kostelec 10.4.2013

10. 4. 2013

FC Mělník : SK Labský Kostelec  9 : 15

V odpoled.hodinách jsme zavítali do okres.města,kde jsme odehráli úplně první duel s týmem FC Mělník.Hrál se jeden dvoj zápas po patnácti minutách.

1.zápas: 2:7 S pozmeněnou sestavou (nemoc našich borců z obrany) se zápas vyvíjel  hned od začátku v naší režii.Důsledné napadání dělalo soupeři problém dostat se na naší polovinu hřiště.Nespočet zahozených šancí,výsledek mohl být výraznější.V obraně podal velice dobrý výkon Máťa.Statečně uhlídal mělnické levé křídlo,fyzicky zdatnějšího protihráče.Dobrý výkon podal Cavani,Myšák,Kajty,Toni a Chelsea.

2.zápas 7:8  Chyby v obraně,nedržení pozic a v ochabení napadání nám soupeř nasázel zbytečně 7 branek.Náš výkon na začátku tohto druhého zápasu výrazně zaostal za výkonem toho prvního.Dobrý výkon podal Kajty,Máťa a ke konci Chelsea.

Dle názoru trenéra k podání velice dobrého výkonu (zvyklost z hal.turnajů a hlavně turnaje Ministar) byla výrazná  změna herního systému a to ze systému 4+1 na 5+1.Na malém hřišti s deseti hráči v poli bylo  míň prostoru ke kombinaci.

SESTAVA : Pejcel,Vondra,Urban,Mašanský,Miškovský,Šrajer,Cikánek,Kouklík,

Bartůněk,Skala.

Góly : Urban 6,Bartůněk 4,Mašanský 3,Miškovský 2

Asistence : Cikánek 1