Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistr.utk.6.kola v Kosteleci n/L 5.10.2013

6. 10. 2013

SK Labský Kostelec : TJ Řepín   6 : 13

Je sobota 5.října,další dějství,či pokračování naší soutěže.Výborné  fotbalové počasí věštilo zajímavý duel,kdy náš tým měl co napravovat a to nepovedený herní výkon z páteho kola.

Provedená instruktáž či pokyny trenéra měla jasný parametr a to zahrát a užít si hezký fotbal a nezopakovat herní výkon z Kralup n/Vltavou na místní Čechii. Hned od první minuty  mírně přebíráme taktovku hry.Získaváme více prostoru,daří se nám rozehrávka.Soupeř dobře brání, jejich výborný gólman chytá naše "tutovky"  Nespočet šancí nevyuživáme. I přesto na trávníku je vidět hezký fotbal. Postupně naše snaha jde v zmar a nervozita na domacích kopačkách se začíná projevovat. Náš brankář inkasuje laciné branky,nepodrží svůj tým v těžkých situacích. Hosté přebírají iniciativu a po našem brzkém vedení mění situaci na hracím poli. Špatně bráníme,nevyuživáme naše možnosti na zvrat výsledku. Řepínský brankostroj nezná mezí,využívá každou příležitost, naše síť se pořád vlní.  Herní útlum,či pokles formy nadále má své pokračování, prostě trvá.  

 

Soupiska:Pejcel,Mašanský,Urban,Vondra,Bartůněk,Cikánek,Kouklík,

Polák,GIlmore,Grohman,Miškovský.

 

Názor trenéra: Opět dobrý- celkový průběh se zajímavým, výborným začátkem, později se špatným koncem. Náš střelný prach zvlhnul. Dát hned ze začátku soupeři pět branek nebyl problém. Forma ze začátku soutěže byla pryč, snad na našem pořádaném turnaji  12.října se to zvrátí. Nechme se překvapit....