Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mistr.utk.5.kola v Kralupech n/Vlt,1.10.2013

2. 10. 2013

 

FK Čechie Kralupy "B" - SK Labský Kostelec   13 : 5

Naše další vystoupení bylo formou dohrávky 5.kola.Dle rozpisu se mělo odehrát 21.9.2013,ale na naší žádost bylo přeloženo o deset dní později.Psal se 1.říjen kdy s výkopem v 17 30 hod. zahájil kralupský arbitr dvou vyrovnaných mužsttev tento duel.

Úvod patřil nám,převzatá taktovka v naší režii dělala domácím velké problémy.Soupeř dobře bránil posílený výborným brankářem.Naše kombinace často končila před vápnem no i štěstěna byla od nás odvrácena.Naše střelba ukončená těsně mimo kralupskou bránu.Naše ještě doposud pozorná obrana dobře čelila ojedinělým protiútokům.

Zhruba v poslední třetině vývoje prvního poločasu nastal zvrat. Několik vělkých chyb v obraně,neúplné bránění,napadání či slabý výkon Cavaniho v bráně to byl jasný signál, kdy domácí tým převzal otěžě zápasu.Začal kombinovat,dobře napadal,přesně střílel.Naši kluci šli do velkého herního útlumu,kdy se ani po přestávce z toho nedostali.

 

Sestava:,Pejcel,Polák,Soukup,Mašanský,Miškovský,Urban,Gilmore,

Kouklík,Cikánek,Vondra,Grohman,Urban.

 

Názor trenéra: Zajímavý začátek,špatný konec.Můžu říct,že to byl hodně nepovedený match.Klukům to vůbec nešlo. Nevyužity vyložené možnosti na vstřelení branky,nervozita či tréma? Prostě i také situace se stávají.Chyběla nám ta správná bojovnost o každý míč.