Jdi na obsah Jdi na menu
 


4.kolo Ministar jar.část/2013-Kostelec n/L 8.5.2013

11. 5. 2013

8.května,hned zrána,kdy ještě rosa opatrně padá na zelený trávnik,skupinka rodičů našich borců dala si sraz,aby s elánem a s chutí připravila  vše co je nutné pro uspořádaní turnaje malých fotbalistů.Označit šatny,hřiště či natáhnout sitě,vybalit ceny-to je běžná práce,která byla odvedena skvěle.Mezitím dorazí pan s aparaturou,vyndává bedny,natahuje kabely,dolaďuje první tóny.Naše Eva pilně cvičí svůj proslov,postupně zbavuje se trémy  .Nakonec od rosy všichni v mokrých teniskách společně vítají příchozí tými.

SK Labský Kostelec - Bohemians 1905 Praha   6 : 0 

Náš první start v turnaji začal parádně.Tento duel bych přirovnal jako souboj"Davida s Goliášem"Nejmladší borci s klokánkem na prsou statečně odolávali nekonečným vlnám našich útočných formací.Hluboce smekám výkonu soupeře.Jednou budou válcovat každého protivníka obutého v kopačkách malých rozměrů.  Nebo i v dospěláckých? Nechme  se překvapit.Náš malý Toni,zaujal překrásnou kličkou,kterou se naučil někdy v zimě.Takové kličky jsme se učili v tělocvičně někdy po Vánocích.Že si ji pamatoval,jak jí má provést ho za to chválím.K tomu všemu přidal hezkou branku.  Úsměv,radost,spokojenost z něho zářila,která nešla přehlédnout.Do našich týmových dějin se poprvé v ostrém startu zapsal náš nový hráč Torres-Kuba Novák.Snažil se,byl všude,aktivně se zapojoval do hry.Pár tréninků a bude z něho "OK bombarďák"

Góly:Bartůněk 2,Skala 1,Urban 1,Mašanský 1,Miškovský 1

Asistence :0

SK Labský Kostelec - Běchovičtí Sršni   3 : 1

Z daleka viditelné "zářící"dresy Sršňů zkrášlili hrací plochu s úmyslem,vrátit nám tři porážky v jarní části.Můžu říct,že ty dresy  mají moc hezké.Od prvních minut tohto duelu bylo všem hned jasné,že drama,napětí hezká hra najde si místo pro pohledný fotbal.Sršni nebezpečně kousali do našich obranných řad,ale naši "mazáci" v útoku Myšák s Kajtym spojili své úsilí,začali bránit hned na půlce soupeře a tím ovládli celou hru.Byl to pohledný match,v ochozech vládla spokojenost.Brácha našeho zadáka Rosy,"Candát-Lukáš Soukup"neústavně hnal svým bubnem naše kluky do útoku.Stejně tak udával takt hlasivkám našim fanouškům.  Dokonce i  z úst babiček našich borců bylo do dálky slyšet "KOSTELEC,KOSTELEC,LABSKÝ KOSTELEC"

Góly:Miškovský 2,Urban 1

Asistence:Koukík 1,Mašanský 1

Újezd nad Lesy - SK Labský Kostelec   1 : 5

Můžu říct,přiznám se,že na tento duel jsem se těšil.Před čtyřmi dny na jejich horké újezdecké půdě jsme odehráli parádné utkání.Výkonnost soupeře dala předzvěst,ža naši borci se pořádně zapotí.Z našeho Á-čka Cavani,Poldi,Chelsea,Kajty s Myšákem dali hned najevo,kdo bude pánem na hřišti.Výborná poziční hra s napadáním,pečlivým bráněním nedala soupeři šanci převzít iniciativu.Náš útočný"obr"Koki vstřelil dva krásné góly.Jeho dravost a chuť hrát byla hodnocena velkou pochvalou.Jeho velká fanynka,jeho máma,měla obrovskou radost.  Režisérskou taktovku v kombinanční tvořivosti převzal Chelsea,kdy v pohodě a s přehledem rozdával finální nahrávky našim hochům v útoku.Další tři body na naše konto,supr výkon nás favorizoval za vítěze turnaje.Zahrál si každý,spokojenost vládla v našem táboře...

Góly:Kouklík 2,Míškovský 2,Bartůněk 1

Asistence:Mašanský 3,Miškovský 1

SK Labský Kostelec - Sokol Kolovraty   8 : 2

Naše Á-čko hned ze začátku vytvořilo dvoubrankový náskok a tím vytvořilo prostor do dalšího dějství pro naše hráče na sřidačce.Máťa,Rosa- bránicí jistota.Shelvey,Torres,Toni,Koki Honzík Šrajer dokázali,že jsou nedílnou součástí týmu.Všem se dnes dařilo.Hold domácí trávnik je domácí trávnik...  

Góly:Miškovský 3,Bartůněk 2,Mašanský 2,Kouklík 1

Asistence:Miškovský 1

FK Říčany - SK Labský Kostelec   0 : 10

Náš úkol byl prostě vyhrát.Dle dosavadních výsledků nám Sršni šlapali na paty.V případě prohry jsme brali SILVER.Kluci to věděli a  dopadlo to, jak dopadlo  Neskutečné,fantastické,heroické.Do slova opakovačka výkonu proti tomuto týmu z prvního turnaje.Myšák s Kajtym řádili,nešlo je vůbec  zastavit  Já jsem se málem od radosti  nad výkonem našeho týmu.Ale náš Myšák v průběho matche skutečně  .Chtěl být nejlepší střelec (nevím jak to zjistil),no pří zahození tutovek na vstřelení gólu se neudržel a v slzách  hrál dál.Věřte,že hrál ještě líp a líp,neskutečné.Kajty se mu snažil pomoci,dával ze své pozice do vápna skvělé nahrávky.No fotbal je i takový,někdy se střelci daří a někdy ne.Kluci,bylo to výborné-dokonalé,zasloužené vítězství 

Góly:Bartůněk 6,Miškovský 2,Mašanský 2

Asistence:Mašanský 3

Názor trenéra: Vyhrát tento turnaj před našimi fanoušky bylo našim přáním.Potvrdit naší kvalitu,výkonnost náš cíl.Kdo pochyboval,musel uznat,že kluci v pruhovaných dresech se toho od loňského podzimu hodně naučili.Často si vzpomenu na ty pokleslé hlavy po vysokých prohrách z loňského podzimu.Vím,že takto se to nemá brát.Ale vysvětlete to malému klukovi,když umí počítat do deseti.Pokaždé jsem tvrdil,ža vyhrát má samotný fotbal a o góly až tak nejde.Naše vystoupení ve skupině "C" hodnotím jako perfektní.Takový fotbal kluky baví,kamarádství mezi nimi jen kvete,podpora rodičů je fantastická.Spolupráce i samotná práce real.týmu trenérů se svěřenci je suprová.Co dál psát? Snad to vše vydrží na hodně dlouhou dobu.Vím,že jednou až vyrostou to někdy skončí.No než odloží kopačky dětský do svých skříní,věřte,že před nimi jednou Sparta hlavy skloní,to Vám teď klidně slíbim...

Černá-bílá,to jsou barvy naše,porazíme celý svět,vítězství je naše.Černá-bílá,pruhovaný dres,my fotbal pro Vás hrajem,právě dnes.

Děkujeme za návštěvu  p.Milanu Štěpánovi z Běchovic a zhruba stopadesáti fandům dětské kopané  

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Foto :

(Luboš, 15. 5. 2013 13:13)

http://djboban.rajce.idnes.cz/Kostelec_8.5.2013

9

(Luboš, 15. 5. 2013 12:34)

9 měla asistenci :-DDDDD