Jdi na obsah Jdi na menu
 


3.roč.TOP Ministar-Běchovice 15.6.2013

23. 6. 2013

Běchovice-15.červen-to byl dlouho očekávaný den,kdy se nám opět naskytla příležitost nejen hrát v atraktívním,kvalitně obsazeném turnaji,ale hlavně prezentovat naši hru včetně reprezentace našeho malého městečka na levém břehu řeky Labe. Po několikadenních deštivých dní,či povodňových událostí nám počasíčko přálo,aby se nám fajn hrálo či "vyčutálelo"nějaké hezké umístění na tomto turnaji.24 týmů seskupených do čtyř základních skupin,později do skupin o umístění.Úderem deváté hodiny dopolední po nedávném programu turnajů Ministar roč.2012/13 se opět rozdaly karty na čtyřech travnatých hřištích Staré,známé tváře,či vzácná návštěva Pavla Horvátha opepřila přítomností tento turnaj,aby se klukům či holkám ze všech týmů hrálo s radostí a chutí.Snad i malá nervozita byla v našich borcích znát,jak to vše dopadne,pohleďte sami...

SK Labský Kostelec - Běchovičtí Tigři C  2 : 0

Zahajovací match našeho představení začal v nejsilněší sestavě.Cavani,Chelsea,Poldi,Myšák a Kayty.O něco mladší soupeř z Běchovic statečně odolával naší útočný strategii a skoro do poloviny utkání bránil bezbrankovou remízu.Suprová obrana výborně bránila.Náš gólman Cavani byl prakticky bez práce.Kayty s Myšákem naráželi na čtyřčlenou obranu,která šla z těžka překonat.Nakonec se to našim svěřencům povedlo.Jedna branka byla z řad soupeře vlastní.Byl to hezký zápas,na úvod u všech vládla spokojenost...

Góly:Bartůněk 1,vlastní (Běchovice)

Asistence:0

SK Labský Kostelec - Dráčata Kbely   1 : 1

Naše druhá prezentace měla hned z jasna vrátit tomuto soupeři vysokou prohru 1:5 v náš neprospěch z final.části Ministar.Silný soupeř s patričnou kvalitou v útoku.Opět naše Á-čko ještě plné sil zvládalo každou kombinaci soupeře.Cavani chytá skvěle,drží čisté konto.Po chybě soupeře se ujímáme vedení.Krásná podívaná nad výkonem obou aktérů.Snad 30 vteřin před koncem zápasu Dráčata srovnávají na konečnou remízu.Nad výborným výkonem našich borců hluboce smekám...

 Góly: Mašanský 1

Asistence: 0

Rafani Úvaly - SK Labský Kostelec   1 : 3

Silný,kvalitní soupeř,klíčový zápas.Tak bych označil tento duel s Úvalami.Byl to náš soupeř s programu Ministar.Na podzim loňského roku nám tento soupeř dával za vyučenou v efektívnosti fotbalového umění.Tenkrát byla naše hra v zárodku,kluci se učili jak to má na hřišti vypadat,jak se má hrát.V hlavě se mi honila jediná myšlenka,trénink-trénovat-poctivě pracovat.Naše prezentace v tomto matchi nám vystavila kladné vysvědčení za devět měsíců tréninkové dřiny  Výborný zápas,skvělé výkony našich borců na hřišti.Jasné plnění trénerských úkolů,či pokynů-to byla naše přednost nad výkonem soupeře.Skvělý Cavani v bráně chytá pozorně.Obrana doplňuje výborně hrající útok.Často útočíme ve třech hráčích.V našem fans táboře vládne spokojenost.Výhra nám dáva šanci na zajímavé umístění v základní skupině...

Góly:Bartůněk 1,Mašanský 1,Vojta 1

Asistenece:

SK Labský Kostelec - Bohemians 1905 Praha (2006) B   1 : 1

Opět těžký match, těžká zkouška našeho týmu."Klokani" jsou favoritmi naší skupiny.Naběhaný fyzický fond nám ještě stačí čelit výbornému soupeři.Útoky nahoru-dolů "trma-mrva" před bránami,teď už skvělý Myšák v bráně chytá "tutovky"soupeře.V polovině utkání se dostávame do těsného vedení.Soupeř zvyšuje obrátky.Na okamžik nás dostáva pod tlak.Naše pozorná obrana s útokem  má "svůj den" hru srovnáme,napadáním předčíme jejich kombinace,vytvářime si stejné množství brankových příležitostí.V blížicí závěr zápasu těsné vedení neuhlídáme a snad 15 vteřin před koncem soupeř srovnáva na spravedlivou remízu.Výborný výkon našich borců na hracím poli,tak hodnotím naší prezentaci.Opět ve hře přesné plnění trénerských pokynů nám vytváří podmínky pro zajímavé umístění.

Góly:Bartůněk 1

Asistence:0

SC Xaverov A - SK Labský Kostelec   3 : 0

Bodově zamotaná tabulka nám po dvou remízach a zatím bez prohry nedáva šanci na prvenství ve skupině a proto došlo ke změně v sestavě.Naši "Á-čkaři dostali příležitost pro načerpání dalších sil   průběhu turnaje.Opět soupeř z podzimní části turnaje Ministar,jeden z favoritů na celkovýho vítěze tohoto turnaje.Od začátku jsem postavil do brány skvělého Myšáka,v obranný řadě Máťu,Rosu a do útoku v pravoToniho,v levo Shelvyho.Deset minut hracího času,to byl čas odolat,líp řečeno pouze bránit čest našeho týmu,nedostat debakl od favorita.Jenže vše se to nějak zvrtlo a průběh byl úplně jiný.Výborný Máťa s Rosou v obraně kontrovali,eliminovali nespočet kombinací soupeře.Náš útok skvěle doplňoval naše mezery v obraně.Myšák chytá famózně.Při jedné z branek udělá malou chybu,která se dá přehlédnou,protože v takových emocí,do kterých se dokáže dostat se to někdy povede.Prostě i to patří do fotbalu.Za nepříznivého stavu,zhruba v polovině utkání naši borci vystrkují "růžky", začnou útočit a dostávají se do vyložených šancí.Shelvy má dvě možnosti zvrátit výsledek na kontaktní gól.Technik Toni zamotáva hlavu levýmu bekovi Xaverova.Výborně taky obsazuje,napadá rozehrávku.Naší B-čkaři srovnávají hru,dokonce dostávají soupeře pod tlak.Hra se odvíjí na soupeřově polovině hřiště.Naše hráčská lavička žije v emocích a neústavně hecuje,fandí.V tvářích rodičů našich svěřenců,kteří statečně právě bojují proti takovému soupeři vládne radost a spokojenost,že jejich ratolesti taky umí hrát hezký fotbal.Z mého pohledu jsem byl mile překvapen nad tímto výkonem.Něšlo mi tak o střelené branky do naší sítě, či sítě Xaverova.Zájímavá byla pro mne "fotbalovost",samotná hra.A tá byla skvělá.Bylo vidět,že naše společné úsilí jak z řad tréneřů a rodičů má smysl a naše práce s dětmi má opodstatnění. Jen tak dál...

Góly:

Asistence:0

 

Základní skupina 2.místo.Viz.křížová tabulka v rubrice Turnaje.

Skupina u umístění 5. - 8. místo.

 

Čechie Dubeč (07) - SK Labský Kostelec   0 : 2

Postavení našich hráčů do původních pozic,seskupení s jedinou odchylkou (Myšák v bráně) bylo otázkou,jakými silami se můžem prezentovan v této skupině.Slnko začalo"pražit hrací plochu,zvyšující teplota si začala vybírat svoji daň.Dubečské borce stejně přehrávame ve všech možnostech,plně ovládame celé hřiště.Důležité tři body jsou naší povinností,jsou připsány na náše konto.

Góly:Mašanský 2

Asistence:Vojta 1

Běchovčtí Sršni "A" - SK Labský Kostelec   0 : 0

Něco vymyslet na soupeře bylo těžkým oříškem.Sršni nás dobře znali a myslím,že se výborně připravili na zápas.Měli další pokus nás přehrát po několikanásobných prohrách v jejich neprospěch.Kdo očekával výborné nasazení byl sklamán.Né z toho,že to oba týmy neumí,ale z celkové únavy.Šlo předse o hodně.Kdo dá první branku dostane se do pohody,nemusí dohánět gólové manko a tím ještě více sáhnout na dno sil.Začátek byl zajímavý.Oba gólmani se předvádějí,sítě na obou stranách jsou od míče nedotčeny.Jednou nahoru,jednou dolů.Postupně hra na rychlosti ztrácí svůj lesk.Myšlenkou bylo,neudělat fatální chybu.Vysoká vzdušná teplota nepřeje všem borcům předvést výkon svých standardů.Už se nesprintuje, do soubojů o míč se skoro nikdo nepouští.Zápas se dohrává za bezbrankový remízy.

Góly:0

Asistence:0

Pragis Satalice - SK Labský Kostelec   3 : 0

Najít hráče ve fyzické pohodě a bez šrámů bylo v osmém matchi  nemožné.Chelsea,náš kapitán hlásí."trénere,já už nemůžu" a tak je řada promíchat sestavy.Á-čko s B-éčkem se sladit povedlo,hned od začátku zhruba do poloviny utkání dobře čelíme kvalitnému soupeři.Naše šance nevyužívame,soupeř trestá naše chyby,zaslouženě vyhrává.Končící minuty-závěr  zvládame,snažíme se vyrovnat.Štěstěna je k nám odvrácena.Bohužel...

Góly:0

Asistence:0

Soupiska:Pejcel,Mašanský,Polák,Vondra,Soukup,Miškovský,

Bartůněk,Skala,Vojta,Cikánek.

Názor hl.trenéra: Když jsem si ze začátku nastudoval to"zvláštní "rozlosování 24 týmů do jednotlivých skupin měl jsem pochybnosti o férovosti dle výkonů jednotlivých týmů.Zejména v skupinách A a D,vyhnout se v základných skupinách silným týmům a tím docílit postup do skupin o dobrém umístění.Toto rozlosování byla jedna věc,naše hra zas druhá.Kvalitně obsazené skupiny zejména B či C bylo dobrou prezentací fotbalového umění malých fotb.talentů.I za těchto podmínek,čelit kvalitním soupeřům bylo celkovým vysvědčením naší společné práce.Celkové sedmé umístění z turnaje TOP Ministar,kde hrálo 24 týmů je oceněno výbornou známkou "jedničkou"všem našim svěřencům.Jako tým jsme hráli výborně.Škoda dvou remíz ze základní skupiny,kdy soupeři srovnali v těsném závěru,výsledek by byl ještě zajímavější.Výborný výsledek,prezentace hezkého fotbalu = radost,spokojenost u rodičů,trenérů a všem přátelům naší party.Všichni jsme z Běchovic odcházeli s úsměvem v tváři.

Za nás,za mně všem dětem v černobílém pruhovaném dresu děkuji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář