Jdi na obsah Jdi na menu
 


1.9.2012-2.3.2013

10. 4. 2013

Turnaj ročníku 2006 2.3.2013 Odolena Voda aneb stříbrná radost!

Nedbali jsme na jarní prázdniny a obětovali pobyt na horách dalšímu turnaji. Udělali jsme dobře,neboť odměnou našim malým borcům byl nejlepší dosavadní výsledek.

Z turnaje se několik týmů odhlásilo, jistě kvůli prázdninám, a tak nás zbylo nakonec 5.
Turnaj výborně odchytal Toník „Myšák“ Miškovský, kterého bychom potřebovali asi naklonovat...

Naše zápasy:

Kostelec : Březiněves  0:0
Boj až do konce, gól se nepodařilo dát, ale bylo vidět alespoň trochu kombinace. Asi náš nejpohlednější zápas.

Kostelec : Ďáblice A  2:2
I tento zápas byl dobrý,byť té kombinace bylo pomálu. Opět jsme jako jediní sebrali body pozdějšímu vítězi. Prohrávali jsme a snad 30 vteřin před koncem Vojta vyrovnal,hurá!!
góly: Mašanský,Urban  nahrávka:Polák(roh)

Kostelec : Ďáblice B 2:1
Bylo vidět, že ubývají síly... Strašná „holomajzna“, se štěstím po upracovaném výkonu vítězíme
nad slabším soupeřem. Ve vzájemném zápase týmů Ďáblic proti sobě hráli v poměru 5 hráčů na 3 a i tak „áčko“ vyhrálo 7:1, toť mluví za vše...

Kostelec : Čechie Dubeč 0:0
Tady už klukům totálně došlo. Navíc nějaká nesrovnalost s časomírou, takže možná hráli déle než měli a to byla vzhledem k malému počtu týmů dlouhá hrací doba 18 minut! Naštěstí pro nás Ďáblice porážejí Březiněves a v součtu bodů končíme na stříbrné pozici!!!

Myšák zcela po právu získal titul nejlepšího gólmana turnaje, na našem úspěchu má velkou zásluhu.

Turnaj jsme odehráli bez prohry, stříbro jsme si tedy zasloužili! Co se týká předvedené hry, je stále mnoho co vylepšovat. Chtěli bychom naše malé borce naučit pěknému kombinačnímu fotbalu, efektnímu i efektivnímu :-) To na turnaji předváděly Ďáblice A,které co do kombinace přehrávaly všechny ostatní zúčastněné. I my se na to nyní zaměříme, začíná nabitá jarní část sezóny a pokud chceme uspět,musíme více pracovat jako tým. Další prověrka nás čeká již příští týden na UMT v Milovicích.

Pořadí 1.Ďáblice A, 2.Labský Kostelec, 3. Březiněves, 4. Čechie Dubeč, 5. Ďáblice B
Sestava: Miškovský ¨C Urban,Mašanský,Cikánek,Polák,Skala,Kouklík,Šrajer

_____________________________________________________________________________________________________________________

Turnaj  ročníku 2006 16.2.2013 Běchovice

Po nepovedeném turnaji v Odolce 2.2.2013, který poznamenala velká marodka a kde jsme byli beznadějně poslední, jsme si vylepšili náladu výkonem na turnaji v Běchovicích. Hodně k tomu přispěla nová posila Vojta Urban,střelec,který nám chyběl.
Naše zápasy v pořadí,jak jsme je odehráli:

Kostelec : SK Úvaly   1:1
Jako jediní jsme pozdějšímu vítězi dokázali sebrat body. Zápas byl velmi „koukatelný“ a potěšila i hra střídajících malých hráčů. Za zmínku stojí, že jsme celý zápas vedli a snad minutu před koncem inkasovali vyrovnávací branku.
gól: Cikánek

Kostelec : Čechie Dubeč  1:2
Na začátku zaspala zahajovací sestava a během prvních dvou minut prohráváme o dva góly! Trenér vystřídal,hra se uklidnila. Po opětovném vystřídání Vojta snižuje, víc však nestihneme.

gól: Urban

Kostelec : TJ Podlipan Přimasy  4:1
Paráda, zápas máme v pohodě pod kontrolou. Dva překrásné momenty jak přes kopírák ¨C Honzík rozehrává roh Myšákovi na nohu a ten skóruje, dvakrát přesně stejně sehráno a dvakrát úspěšně!

góly: Urban 2(Skala),Miškovský 2(Polák 2)

Kostelec : Újezd nad Lesy  2:2
Brzy vedeme 2:0 a vše se zdá jasné. Vítězství a budeme třetí. Pak neuvěřitelný propadák ¨C vlastenec a totální výpadky ve hře, jsme bez medaile. Ztrácíme v podstatě vyhraný zápas, míč je prostě kulatý...Možnost reparátu budeme mít v jarním Ministaru, neboť Újezd máme nyní ve skupině.

góly: Urban 2

Kostelec : Kolovraty  1:4
Tradiční soupeř a tradiční výsledek. Na Kolovraty zatím prostě nemáme. Ale dáme gól a nastřelujeme tyč.

gól: Miškovský

Pořadí: 1.SK Úvaly, 2.Sokol Kolovraty, 3.Čechie Dubeč, 4.Labský Kostelec, 5.Újezd nad Lesy, 6.TJ   Podlipan Přišimasy

 

Sestava:
Pejcel - Urban(5+0),Miškovský(3+0),Mašanský,Cikánek(1+0),Polák(0+2),Soukup,Skala(0+1),Vondra,Kouklík

_____________________________________________________________________________________________________________________

Turnaj ročníku 2006 a ml. Benátky nad Jizerou 6.1.2013

aneb poprvé to cinklo!

Turnaj odehrálo jen 5 týmů, neboť jeden tým se na poslední chvíli odhlásil. V krásné nové hale v Benátkách kluci po příjezdu uviděli připravené pouze 3 sady medailí. Zaznívaly zklamané hlasy:“Ach jo, to zase nebudeme mít nic...“  Ale naši bojovníci se nažhavili a nakonec to bylo jinak...

Kostelec : FŠ Milovice „oranžoví“  0:1

Tým Milovic spolu se Slavií byli v turnaji jasně nejlepší, a o to cennější je výsledek. Hra byla velmi vyrovnaná,byli jsme důstojnými soupeři. Dobrý úvod a příslib do dalších zápasů.

Kostelec : FŠ Milovice „černí“  1:0

Ač jsme zvítězili jen o gól, o výsledek jsme se neobávali,protože soupeř se vůbec nedostal na naši polovinu.
Gól: Mašanský    asistence:Polák

Kostelec : Bohemians 1905  1:0

Malé hráče v zelenobílém dresu bychom měli teoreticky rozdrtit... Nestalo se,  ale hráli jsme dobře, stále na polovině soupeře, jen ta střelba byla nějaká zakletá. Hubené vítězství, které nás posunulo do boje o vytoužené medaile!
Gól. Miškovský

Kostelec : Slavia Praha  0:4

Když jsme viděli, jaké příděly gólů sázeli slávisté Bohemce a černým Milovicím, trošku se nám třásla kolena. Měli nad námi i výškovou převahu. V zápase se ale naplno projevil duch mužstva,kluci nic nevzdali, bojovali, vždyť vítězsví by znamenalo stříbro! V první půli se hrálo stále před brankou soupeře, bylo vidět, že nás Slavia trochu podcenila. Jejich trenér znervózněl, střídal sestavu, hecoval...krásná podívaná, pěkný zápas. Konec patřil pražskému soupeři, přesto jsme spokojení,máme bronz!! A jako bonus – díky zápasu se Slavií získal Kuba „Cavani“ Pejcel ocenění jako nejlepší gólman turnaje!

Pořadí turnaje: 1. Slavia Praha  2.FŠ Milovice oranžoví 3. SK Labský Kostelec  4. Bohemians 1905  5. FŠ Milovice černí

Sestava: Pejcel, Mašanský, Miškovský, Polák, Soukup, Cikánek, Skala, Vondra,   Kouklík, Šrajer
 
Na závěr musím vyzdvihnou individuální výkon Honzíka Poláka,  který se stal nepostradatelným pilířem naší obrany a vzorným přístupem k zápasům i tréninkům dělá radost trenérům a příklad ostatním klukům!!

_____________________________________________________________________________________________________________________

Turnaj ročníku 2006 a ml. Odolena Voda 8.12.2012

Za mrazivého počasí jsme vyrazili do Odolky. Chtěli jsme soupeře hlavně potrápit, v nějaký zázračný výsledek jsme nevěřili, a tento cíl se nám jakžtakž povedlo splnit, obzvlášť v některých zápasech. Nakonec to bylo jako na houpačce – nahoru dolů!

Kostelec – TJ Ligmet Milín 2:2

Zápas se pro nás vyvíjel dobře a všichni se moc snažili! Mohu říci, že jsme byli lepším týmem! Dlouho jsme vedli dvěma góly Ondry, ke konci smolné vyrovnání.
Ale začátek turnaje jako víno...

Kostelec – Sokol Kolovraty 0:3

Našeho tradičního soupeře známe dobře z Ministaru. I tento zápas byl dobrý, ale Ondrovi se střelecky nedařilo, nebylo vidět nahrávky, a přestože dlouho jsme drželi stav 0:1, nakonec soupeř zvýšil a jasně nás porazil. V brance stál Myšák a odchytal výborně první 3 zápasy.

Kostelec – Bohemians 1905 1:0

Hráči Bohemky byli ročník 2007 a to naši výhru snižuje. Tento zápas proti klukům o rok mladším byl noční můrou!! Jakoby všichni přestali hrát, přestali běhat,motali se sami sobě atd... Věřili jsme si na vysokou výhru, která nám případně mohla pomoci i ve výsledcích. Dopadlo to se štěstím rozdílem jednoho gólu, který dal Ondra.

Kostelec – Junior Teplice 1:2

Toto byl opak předchozího zápasu!! Teplice byli na turnaji suverénní a kráčely od začátku k vítězství. Trenér Honza postavil nejsilnější sestavu, co máme, útok posílil Myšákem. Do branky šel Kuba „Cavani“. A kluci hráli výborně, bojovali a téměř vyválčili remízu s pozdějším vítězem.  Gólem Myšáka jsme na začátku dokonce vedli, a rozhodně kluci nebyli horším týmem, hráli naprosto vyrovnanou partii.

Kostelec - Spartak Kbely 0:2

A opět pád do temnot! V porovnání s předchozím zápasem nepochopitelná prohra!
Když srovnám hru našeho týmu a týmu Kbel na celém turnaji, byli jsme lepší my.
Přesto se Kbely nakonec umístily před námi, tento poslední zápas hráli kluci opět nepochopitelně špatně... Protože v předchozím zápase proti silnému soupeři si nezahráli, nastoupili tentokrát malí hráči, kteří však svou šanci nevyužili. Možná, kdyby aspoň soupeři občas nezakopli míč do autu, ještě dnes tam všichni stojí a koukají na sebe jak zjara... Přesto malí drželi stav 0:0 a dva góly,které jsme obdrželi až poté, co trenér vystřídal a poslal na plac silnější sestavu (!!) v domnění, že se skore trochu pohne, jdou na vrub roztěkaného brankáře Kuby.

Na turnaji nás provázela nevyrovnaná hra, pěkné momenty střídala nepochopitelná selhání. Na této vyrovnanosti bude potřeba zapracovat a přidat více klidu a rozvahy.
Máme radost, že již dokážeme hrát vyrovnaně i se silnými soupeři! Do příštího turnaje máme příležitost „vychytat mouchy“ a poprat se o lepší výsledek.

Výsledky turnaje: 1.Junior Teplice, 2. Sokol Kolovraty. 3. Spartak Kbely, 4. TJ Ligmet Milín, 5. Labský Kostelec, 6. Bohemians 1905 (07)

Sestava a bodování: Miškovský (1+0), Mašanský (3+0), Polák, Soukup, Pejcel,                    
                                 Skala, Vondra, Šrajer

_____________________________________________________________________________________________________________________

Přátelská utkání Kostelec – Neratovice

Jako přípravu jsme sehráli několik utkání s nově založenou minipřípravkou Neratovic. Jelikož naši borci jsou již zkušenější,odehrávala se tato utkání v naší režii a hoši si mohli v zápase vyzkoušet i herní situace,ke kterým jsme se v „ostrých“ utkánich tolik nedostávali. Všichni si zahráli dosyta a užili si i to nejdůležitější – dávání branek!!

 

 22.10.2012 na trávě 4x15 minut

Kostelec – Neratovice 28:11

góly: Miškovský 12, Mašanský 8, Cikánek 5, Skala 2, Kouklík 1
asistence: Polák 2, Miškovský 2, Kouklík 1, Mašanský 1

 

12.11.2012 hala Neratovice cca 45 minut

Kostelec – Neratovice 10:5

góly: Mašanský 5, Cikánek 3, Miškovský 2
asistence: Pejcel 1, Mašanský 1,Miškovský 1

 

26.11.2012 hala Neratovice cca 45 min

Kostelec – Neratovice  9:2

góly: Mašanský 9
asistence: Polák 2, Soukup 1

_____________________________________________________________________________________________________________________

4.turnaj MINISTAR 3.11.2012 Běchovice

Poslední podzimní turnaj MINISTAR jsme odehráli v Běchovicích. Soupeře již dobře známe a oni nás také :-)
Zápasy v pořadí, jak jsme je odehráli:

Xaverov – Kostelec 7:0

První zápas jsme totálně projeli! Kluci byli asi vyvalení z toho,že se hraje na UMT na trochu větším hřišti, nebo se prostě špatně vyspali,nebo já nevím... Naše obvyklá opora Myšák neměl den, a nejen on. Nebýt hloupých chyb, klidně jsme mohli prohrát jen o dva góly. Nezbývalo než doufat, že se mužstvo trochu sebere do dalších zápasů. Pochvala pro malé hráče, Matyáška a Tondu Skalu. Vyrovnali se ostatním. Jen tak dál, kluci.

Běchovice - Kostelec 2:1

Lehčí soupeř, hra se zlepšila. Hráli jsme vyrovnaně, ale jeden hloupý vlastňák a jedna standartní situace soupeře a prohráváme. Ondra sice snížil a měl i velkou šanci na vyrovnání, ale v tutové šanci pálil největší bombu turnaje pouze do tyče!

Kyje – Kostelec 2:0

Hra celkem vyrovnaná, ani hráči Kyjí neměli svůj den. V útoku byli ale produktivnější. Naši kluci si prostě nevytvářeli šance. Ten gól ani není dát z čeho.

Úvaly – Kostelec 5:0
Kolovraty : Kostelec 4:0

Mužstva Úval a Kolovrat byli favority naší skupiny a hrát proti nim je pro nás velmi těžké. Jistě jste zaznamenali, že počet obdržených gólů nebyl zdaleka tak vysoký jako na začátku. Hra se prostě vyrovnává, ale naší největší slabinou je neschopnost vytořit si šance a dát góly. Na toto se tedy budeme muset zaměřit i v tréninku. Nejlepším hráčem byl bezesporu Ondra Mašanský, autor našeho jediného (!) gólu v turnaji.

Sestava a bodování: Pejcel – Miškovský, Mašanský (1+0), Cikánek, Polák, Soukup, Skala, Vondra
Pořadí tunaje 1.Xaverov, 2.Kolovraty, 3.Úvaly, 4. Běchovice,5.Kyje, 6. Kostelec

Tímto se završila podzimní část soutěže MINISTAR a po odehrání všech zápasů i v ostatních skupinách dojde k přelosování podle dosaženého skóre. V jarní části se tak můžeme těšit na nové soupeře, kterým se, stejně jako nám, na podzim tolik nedařilo. To bude jistě zajímavé srovnání a můžeme očekávat zajímavé,doufejme vyrovnané zápasy. Do jara je však ještě daleko, teď nás čeká několik zimních halových turnajů, je třeba zabrat v tréninku a budeme se snažit posílit i psychiku našich malých hráčů.

_____________________________________________________________________________________________________________________

3.turnaj Ministar Kyje 13.10.2012

Kostelec -  Kolovraty  1:3

Gól:Miškovský

Kostelec – Xaverov  0:7

Kostelec – Běchovice  1:2

Gól:Miškovský

Kostelec – Úvaly  1:9

Gól: Mašanský


Kostelec – Kyje 0:3

_____________________________________________________________________________________________________________________

MINISTAR 22.9.2012 SC Xaverov H. Počernice

Na náš další turnaj jsme vyrazili do Horních Počernic s nepatrně obměnami v týmu.
Nezúčastnil se Kubík Soukup a dost jsme v obraně ho postrádali.
Odehráli jsme opět 5 zápasů v tomto pořadí:

Kostelec : Xaverov 0:8

Za tento zápas je nutno pochválit brankáře Kubu "Cavaniho",jelikož nás uchránil mnohem většího přídělu gólů...

Kostelec : Úvaly 0:7

Opět Kuba v bráně výtečný, v útoku to šlo Vojtovi s Ondrou. Bohužel dát branku se stále nedaří.

Kostelec : Kyje 0:5

Do branky se postavil Tonda Skala, Kubu "Cavaniho" zkoušíme do útoku. Možná to byla škoda, neboť výkon v poli nedosáhl tentokrát úrovně excelentního výkonu brankářského. Tonda už turnaj dochytal, byla však znát jeho nezkušenost.

Kostelec : Kolovraty 0:5

Kostelec : Běchovice 2:3

Opět se střetly dva týmy bez výhry – a opět jsme z klání nevyšli vítězně. Nebýt katastrofálního nedorozumění Tondy "Myšáka" s brankářem Tondou, mohla to být opět plichta. Vinou vlastního gólu hned z úvodu utkání jsme prohráli, ač se Myšák snažil, jak mohl. Jeho dva góly jsou toho důkazem. Hlavu vzhůru, kluci , příště už snad oslavíme naši první výhru.

Máme radost, že se kluci snaží, a někteří jdou evidentně výkonnostně nahoru! Chválím Vojtu, Ondru, Honzíka P., výborně hrála nová hvězdička Matyáš Vondra. A samozřejmě jediný střelec Myšák.

Pořadí turnaje: 1. Úvaly 2. Kolovraty 3. Xaverov 4. Kyje 5. Běchovice 6. Kostelec

sestava: Pejcel – Cikánek(0+1), Mašanský, Miškovský(2+0), Vondra, Polák, Skala, Šrajer

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

13.9.12 Tišice : Kostelec 3:0


Jako přípravu na další turnaj jsme sehráli přátelské utkání s předpřípravkou Tišic. Hrálo se 4x10
minut v sestavě 4+1. I když výsledek nebyl nakonec podle našich představ, trenéry potěšila zejména zlepšená hra obrany. Pochvalu zaslouží Kuba Soukup i Honzík Polák. Dopředu nám to tak nešlo, chyběl nám Myšák, a tak šancí bylo pomálu a nedokázali jsme je dotáhnout. V útoku se snažili Ondra a Kuba "Cavani". Občas již byly k vidění i nahrávky! Vůbec poprvé s námi hráli dva noví borci, Honzík a Máťa. Jejich nezkušenost byla znát,soupeř byl jasně sehranější. Nevadí, kluci, pár tréninků to spraví.

Sestava: Pejcel, Mašanský, Polák, Soukup, Skala, Cikánek, Šrajer, "Máťa"

_____________________________________________________________________________________________________________________
 

MINISTAR 8.9. 2012 KOLOVRATY

Za krásného počasí jsme vyrazili na náš první turnaj. Odehráli jsme v naší skupině B 5 zápasů.
Všichni hráči se snažili, někdo více, někdo méně, naše výsledky odpovídají tomu, že kluci a holčička se teprve učí,co to vlastně je, ten fotbal. Výsledky zápasů v pořadí,jak jsme je odehráli:

Kostelec : Kolovraty 0:14

První zápas a hned s pozdějšími vítězi. Během patnácti minut hrací doby nám stihli dát 14 fíků.
Ke vší smůle se nám zranil Ondra (naražené koleno), což ho vyřadilo na další dva zápasy.

Kostelec : Úvaly 1:8

O něco hratelnější soupeř, ale ne o moc. Výkon slabý, ač se snažíme, většinou se hraje před naší brankou. Po pěkném souboji dává Myšák Tonda gól na 1:1,pak už se ale vezeme....

Kostelec : Dráčata Kyje 1:8

Ondru trenér Honza postavil do branky,v poli ho zastoupil brankář Kuba "Cavani". Opět stejný scénář, naše marná a naprázdno vycházející snaha...Máme se zkrátka ještě co učit. Přesto se Cavanimu po asistenci Matěje podaří dát branku!
 

Kostelec : Xaverov 0:9

Tentokrát si ani neškrtneme. Zápas podobný tomu úvodnímu.

Kostelec : Běchovičtí sršni 1:1

Konečně hratelný soupeř. Stejně jako my zatím Běchovice neukořistily vítězství, to nám dává naději. Nastoupí již i Ondra,koleno se umoudřilo:-) Zápas je vyrovnaný, hráči to vycítili, šance jsou,
mohly padnout jistě tři góly. Do kýženého konce dotáhneme jen jednu příležitost, opět po sólu malý Myšák nás posílá do vedení! O páté místo nás připraví chyba obrany těsně před koncem. Díky menšímu počtu obdržených gólů nás Běchovice předstihly. Tento poslední zápas však naznačil, že
i naše mužstvo dokáže hrát pěkný fotbal, až získá větší zkušenosti.

Trenéři turnaj hodnotí jako celkem povedený, hlavně co se týká počasí:-),které se opravdu vyvedlo.
Je třeba zapracovat v tréninku,vždyť již za dva týdny máme možnost reparátu! Absolutorium zaslouží Toník"Myšák"Miškovský. Nejmladší borec kádru dal dva góly a hlavně toho naběhal víc než všichni ostatní dohromady. Klobouk dolů,Tondo!

Pořadí turnaje: 1. Kolovraty, 2.Xaverov, 3.Úvaly, 4.Kyje, 5.Běchovice, 6. Labský Kostelec

Sestava: Pejcel (1+0)– Kotlanová, Miškovský (2+0), Mašanský, Polák, Cikánek, Skala, Soukup,Kouklík(0+1),