Jdi na obsah Jdi na menu
 


Okresní přebor Podzim 2018 / 2019

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (A)

08.09.2018 10:00         

SK Labský Kostelec   A        

STM Byšice / Čečelice

8:7 wink
Změna 12.9.17:30 Tělovýchovná jednota Sokol Tišice (10)

SK Labský Kostelec A

3:16 laugh
22.09.2018 10:00             SK Labský Kostelec (A)                       Tělovýchovná jednota Sokol Libiš, z.s. (11)   6:8crying

Změna 27.09.2018 

16:30

SK Labský Kostelec (A)   FC Lobkovice z.s. (7)   7:4 wink
29.09.2018 14:00                         Kly        SK Labský Kostelec (A)                 2:23laugh
Změna 7.10.2018 10:00 SK Labský Kostelec (A) Fotbal Neratovice - Byškovice A z.s. (2)    2:7 frown
10.10.2018 16:00                Tělovýchovná jednota Sokol(4)Obříství          SK Labský Kostelec (A)                                                  6:7 wink
14.10.2018 15:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) SK Labský Kostelec (A) frown
20.10.2018 10:00 SK Labský Kostelec (A) FK PŠOVKA MĚLNÍK B (12)

5:9

crying

27.10.2018 10:00 SK Labský Kostelec (A) TJ Záryby, z.s. (5)     5:4 cheeky
04.11.2018 15:00 Fk Čechie Kralupy n/Vltavou B (6) SK Labský Kostelec (A)   2:14yeslaugh

 

STARŘÍ PŘIPRAVKA ( B )

08.09.2018 11:00

SK Labský Kostelec B (6)

Tj Sokol Horní Počaply

10:4  wink
16.09.2018 10:00 TJ Slovan Horní          Beřkovice z.s.  (8)      

SK Labský Kostelec B (6)

  4:1  sad
22.09.2018 11:00 SK Labský Kostelec B (6) SK Mšeno z.s. (9)   4:8 crying
26.09.2018 16:30 Tělovýchovná jednota Řepín, z.s. (5) SK Labský Kostelec B (6)  4:10 wink
29.09.2018 14:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (10)  SK Labský Kostelec B (6)  surprise
06.10.2018 11:00 SK Labský Kostelec B (6) SK Liběchov, z.s. (11)   6:4laugh
Změna 17.10.2018 17:00 SK Labský Kostelec B (6) FK PŠOVKA MĚLNÍK A (12   2:18 noangry
Změna 12.10.17 hod STM EMĚ Mělník/Vehlovice A (1) SK Labský Kostelec B (6)     20:1 angry
20.10.2018 11:00 SK Labský Kostelec B (6) Tělovýchovná jednota Sokol Cítov, z.s. (2)   6:3 surprise
28.10.2018 10:00 SK SLAVIA V. BOREK,z.s. (3) SK Labský Kostelec B (6)   3:5 wink
03.11.2018 11:00 SK Labský Kostelec B (6) "FC Mělník z.s." A (4)

  2:16indecision

STARŠÍ PŘÍPRAVKA (B) JARO OD 6.4. 2019

06.04.2019 10:00 STM Mšeno/Řepín (2) SK Labský Kostelec B (5)
13.04.2019 11:00 SK Labský Kostelec B (5) VOLNO - VOLNÝ LOS (3)
20.04.2019 14:00 Sportovní klub Postřižín, spolek (4) SK Labský Kostelec B (5)
28.04.2019 10:30 TJ Záryby, z.s. (6) SK Labský Kostelec B (5)
04.05.2019 11:00 SK Labský Kostelec B (5) FC Lobkovice z.s. (1)
11.05.2019 11:00 SK Labský Kostelec B (5) STM Mšeno/Řepín (2)
19.05.2019 17:00 VOLNO - VOLNÝ LOS (3) SK Labský Kostelec B (5)
25.05.2019 11:00 SK Labský Kostelec B (5) Sportovní klub Postřižín, spolek (4)
změna SK Labský Kostelec B (5) TJ Záryby, z.s. (6)
09.06.2019 15:00 FC Lobkovice z.s. (1) SK Labský Kostelec B (5)

       STARŠÍ PŘÍPRAVKA (A)

07.04.2019 16:30 VOLNO - VOLNÝ LOS (2) SK Labský Kostelec A (5)
13.04.2019 10:00 SK Labský Kostelec A (5) FK Čechie Kralupy n/Vltavou A (3)
21.04.2019 10:00 Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s. (4) SK Labský Kostelec A (5)
27.04.2019 09:30 Tělovýchovná jednota Sokol Obříství (6) SK Labský Kostelec A (5)
04.05.2019 10:00 SK Labský Kostelec A (5) Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s. (1)
11.05.2019 10:00 SK Labský Kostelec A (5) VOLNO - VOLNÝ LOS (2)
18.05.2019 10:00 FK Čechie Kralupy n/Vltavou A (3) SK Labský Kostelec A (5)
25.05.2019 10:00 SK Labský Kostelec A (5) Atletický fotbalový klub Veltrusy, z.s. (4)
změna SK Labský Kostelec A (5) Tělovýchovná jednota Sokol Obříství (6)
09.06.2019 10:00 Tělovýchovná jednota Sokol Horní Počaply, z.s. (1) SK Labský Kostelec A (5)