Jdi na obsah Jdi na menu

Turnaj Chotětov 03.05.2014

9. 5. 2014

Turnaj Chotětov  03.05.2014

8. místo    SK L.Kostelec, FK Mladá Boleslav - bílí, FK Mladá Boleslav - modří, FK Pšovka Mělník, SC Xaverov 05, SC Xaverov 06. FK Ústí nad Labem, Běchovičtí Sršni, FAPV Děčín, FK Admira Praha.

Hned dva dny po turnaji v Kochánkách nás čekal těžký a velmi náročný turnaj v Chotětově.  Před námi bylo 9 soupeřů a v systému každý s každým (9x15 minut) 135 minut fotbalu. Naše marodka zůstala v nezměněném stavu, takže většina z nás měla již za sebou účast na čtvrtečním turnaji. Čekali nás těžcí soupeři, převážně s hráči ročník 2005 a nám známí a skvělý Xaverov 2006, který nakonec celý turnaj i vyhrál. Na úvod nás čekal dvojzápas s Mladou Boleslaví (bílí, modří), hned tento zápas nám ukázal, jak to bude dnes náročné a oba dva zápasy jsme jasně a poměrně snadno prohráli. Další dva zápasy s Xaverovem 2005 a Admirou Praha byli z naší strany lepší, ale opět bez bodu. Pak přišla série dvou našich vítězných zápasů s SK Ústí nad Labem a FK Pšovka Mělník. Kluci hned od začátku ukázali, že umí hrát fotbal, bojovat o vítězství a taky se hned rapidně zvedla nálada v týmu. Zápas s Xaverovem 2006 nebyl z naší strany špatný, dlouho jsme drželi krok a vyrovnané skóre, ale nakonec jsme na kvalitního soupeře nestačili a prohráli. Hned nato, bez pauzy, nás čekal v pořadí již 8. zápas s SK Běchovičtí Sršni – začali jsme výborně, brzy se ujali vedení a měli i další šance na zvýšení náskoku, ale ta naše střelecká produktivita. Jat to bývá ve fotbale, tak po našich chybách a nedůrazu, ke konci zápasu, jsme dostali dvě branky a body bral šťastnější, ale určitě ne lepší soupeř. V posledním zápase s FAPV Děčín už nám docházeli síly, ale až do konce jsme statečně bojovali a nevzdávali se. Tento turnaj nám ukázal, v čem zaostáváme za velkými týmy a to je převážně pohyb jak bez míče, tak i s míčem a taky střelecká efektivita. Na druhou stranu jsme opět poznali, že když chceme tak taky umíme.

·         Hráli: Mašanský, Urban, Gilmore, Bartůněk, Miškovský, Vondra, Grohman, Ledvina M., Ledvina J., Pejcel