Jdi na obsah Jdi na menu

Přátelský zápas SK L.Kostelec - FK Neratovice 25.4.2013

30. 4. 2013

SK Labský Kostelec - FK Neratovice/Byškovice   16 : 5

Náš pátý vzájemný duel byl pojat v přátelském-exhibičném utkání,kdy nešlo o výsledek,ale spíš o vzájemné dobré vztahy mezi našim a neratovickým týmem.Hostům pro nemoc chybělo několik hráčů(hrálo se jen 2x15 min) a tak naši borci (Cavani,Toni a Máťa) si oblíkli místo pruhovaného dresu dres modrý-dres neratovický.Zápas se vyvíjel od první minuty hned v naší režii.Zvýšený počet kombinančních činností,napadání,rýchlý přesun z obrany do útočnej fáze s rychlou,přesnou střelbou nám nedělalo problém vyvinout trvalý tlak na soupeře.Přibližně 80%hry se odvíjela na polovině soupeře.Za Neratovice hrající naš Máťa odehrál skvělý zápas,zabránil nespočet střeleckých možností našich útočníků Myšáka,Shelvyho a Kajtyho včetně v záloze hrajíciho Ondru-Chelseaho.Malý Toni po zranění odpracoval svůj úkol na hřišti spíš s obavami,aby se mu to zranění nevrátilo.Bolest v noze se mu vrátila,proto byl často střídán. Cavani za soupeře hrál excelentně.To jsem teda nečekal od našeho gólmana,jak mu to v útoku "maká"Úžasné souboje s Myšákem s míčem i bez něj,snaha střílet z dálky,taky snaha o režii neratovické hry označilo tohto hráče za nejlepšího hráče přáteláku až do minuty,kdy za svoji nedisciplinovanost a zbytečným odkopem na protest proti výrokům arbitra byl po už jedný"žlutý"vyločen  na dvě minuty.  Za naše barvy skvěle zahrál Koki.Byl to snad jeho nejlepší výkon na hřišti.Za to mu patří pochvala od trenéra.Výkon Myšáka,Kajtyho,Chelseho,Poldiho,Shelvyho hodnotím jedničkou.Pohoda vládla na hřišti,byl to hezký fotbal.Proto divákům-rodičům s úsměvem v tváři se tento duel líbil.

Soupiska : Pejcel,Polák,Vondra,Bartůněk,Mašanský,Miškovský,Skala,Cikánek,