Jdi na obsah Jdi na menu

Mistr.utkání 2.kola v Kojeticích,16.4.2013

17. 4. 2013

TJ Jiskra Kojetice - SK Labský Kostelec   3 : 12   ( 1:5, 2:7 )

Do nedalekých Kojetic jsme zavítali ohledně premierového startu 2.kola okres.přeboru minipřípravek v našem okrese.První kolo v minulém týdnu nám los vylosoval volno.Odehrál se dvoj-zápas v systému 5+1 s poločasy 15 minut s výkopem v 17 00 hod.Náš oslabený tým (nemoc 4 hráčů) v sestavě Cavani,Poldi,Chelsea,Kajty,Koki a Myšák se postavili domácím borcům v sešívaných černobílých dresech.Jelikož kluci neměli střídaní(přesně do počtu),odehráli tyto zápasy až do konce v plném nasazení.Je vidět,že poctivý přístup našich borců na trénincích se vyplácí  a v takových nepříjemných situacií si umí poradit.Dle trenéra patří všem klukům velký dík.

1.zápas: 1 : 5  naše herní výkonnost,která poslední dobou raketově stoupla byla hned zhodnocena a už od prvních minut,kdy se kluci zakousli do soupeře,nátlakovou hrou střílime dvě branky.Kojetice sice snižují na kontaktní gól,ale Poldi s Chelseam s velmi pěkným pojetím,prací v obranný hře už borcům z Kojetic nic nedovolili.Koki dle instrukcí trenéra v roli "forwarda"neústavně zaměstnával kojetického zadáka před kojetickou bránou a tak bylo více místa pro hru už tak na malém hřišti s nerovným terénem.Škoda,že Koki nevyužívá své možnosti na vstřelení branek (nastřeluje tyč a střílí mimo bránu).Jak jinak,Myšák získava v os.soubojích hodně míčů a tím narušuje soupeřovou rozehrávku.Kajty trestá soupeře svou pravačkou čtyřmi brankami   první zápas vyhrávame.Všichni kluci v tomto zápase podali velice dobrý výkon.Ondra Mašanský potvrdil,že je pro tým komplexní hráč.Umí útočit,ale i velice dobře bránit.Honzík Polák plnil svou funkci v obraně výborně.Už ví,jak pracovat v obtížných situací,aby Cavaniho brána nebyla v ohrožení.Kajty-sice mu ještě dělá problém poziční hra,"na tréninku se to spraví"  je to náš neústavně hladový střelec s největším počtem střel a počtu vstřelených branek.Kombinanční hra na malém hřišti se potácela v obtížích,ale snaha o nahrávky byla.

Góly : Bartůněk 4,Miškovský 1

Asistence : Mašanský 1,Miškovský 1,Polák 1

2.zápas:  2 : 7  náš druhý duel "mistráku" bych označil s názvem "...jak Myšák na fočusu řádil..." Byl to match Tondy Miškovskýho se čtyřmi vstřelenými brankami,naběhanými "kilometry"  a jeho probuzenou levačkou.Jelikož je to pravák,sám zjistil,že jeho levačka góly střílí a umí taky z levýho křídla nahrávat.Ta jeho fantastická nahrávka levačkou na Kajtyho je k nezapomenutí.Sám to ocenil i trenér soupeře,že to byla supr akce.Obrana opět pracovala výborně,ojedinělé nálety na Cavaniho hned eliminovala.Kajty se málinko hledal v poziční hře,svýho parťáka z útoku měl v obraně.Na symbióze Myšáka s Kajtym se musí ještě zapracovat,ale jak Myšák počas zápasu tvrdil,že má nápad,musíme se nechat překvapit.

Náš gólman Cavani,"Kubo bylo to dobrý, jseš náš borec na konec"

Góly : Miškovský 4,Bartůněk 1,Kouklík 1,Mašanský 1

Asistence : Mašanský 1,

Počet diváků : 30

Sestava : Pejcel,Mašanský,Polák,Miškovský,Bartůněk,Kouklík

Názor trenéra : Kluci podali kvalitní výkon.Nezvyk v herním systému 5+1 a k tomu na malým hřišti je ještě značný.Postupně si zvykají.Pochvala všem aktérům tohoto zápasu.Kluci,bylo to fajn,příště hostíme doma Veltrusy,to si pak konečně můžem z plného hrdla zakřičet...my jsme zde doma...