Jdi na obsah Jdi na menu

Mistr.utk.2.kola na Pšovce 29.03.2014

7. 4. 2014

Pšovka Mělník – SK Labský Kostelec  16:3  L

Tak máme za sebou první ostrý mač jarní části okresního přeboru, zápas na hřišti Pšovky. Všichni jsme se už těšili na trávník a vzhlíželi k tomuto zápasu, že ukážeme, co jsme natrénovali během pestré zimní přípravy a taky, že si užijeme pěkný fotbal. Při nominaci jsme se rozdělili na dvě skupiny, protože nás v neděli čekal náročný turnaj v Běchovicích. Do utkání jsme nastoupili s nadšením a odhodláním, ale samotný zápas se hned od počátku vyvíjel v náš neprospěch, jako by kluci ještě spali ve svých postelích.  Hráči Pšovky nám sázeli jeden gól za druhým a účet prvního poločasu (10:0) mluvil za vše. Druhý poločas přinesl mírné zlepšení, začali jsme si nahrávat a přidali i nějakou branku. Bohužel se některým našim hráčům stále nedaří přepnout do zápasového rytmu, většího nasazení, důrazu a občas se stávají pouze „diváky“ situace. Takže jsme to vlastně soupeři hodně ulehčili, ale příště se určitě polepšíme.

·         Hráli: Pejcel, Novák, Mašanský, Urban, Polák, Vondra, Cikánek, Bartůněk, Soukup