Jdi na obsah Jdi na menu

Mistr.utk.1.kola v Kosteleci n/L 22.04.2014

27. 4. 2014

SK Labský KostelecČechie Kralupy   11 : 9  J

Než jsme se stačili rozkoukat, už jsme v úvodu zápasu prohrávali, brzy se nám však povedlo srovnat, vzápětí vstřelit i další branku a dostat se do vedení. Měli jsme další gólovou šanci, která však neskončila gólem a na naše kopačky se začala najednou přenášet nervozita. Kluci se zbytečně zbavovali míče a přihrávky byly hodně nepřesné, hra byla bez pohybu a bez nápadu. Kluci si dávali navzájem přednost, kdo tedy půjde do souboje nebo se rozběhne. Soupeř toho dokonale využil a vstřelil nám pět branek a ujal se vedení 6:2. Některé góly byly úplně laciné a zbytečné.  Naštěstí jsme se včas probrali, začali trochu hrát fotbal a do konce prvního poločasu se nám podařilo snížit na rozdíl jedné branky. V poločase jsme si vyříkali pár věcí L a nervozita byla tu tam. Výrazně se zvýšil pohyb, zpřesnila se kombinace a začali jsme si vytvářet tlak. Najednou se klukům výrazně zvedlo sebevědomí, předvedli několik krásných akci pro diváky a dali i hezké branky. Jsme rádi, že se také projevila morální síla týmu, dokázali jsme utkání otočit a nakonec zvítězit 11:9 a to jsme ještě kopu šancí neproměnili. Vydřené, ale krásné vítězství.

Hráli: Mašanský, Urban, Gilmore, Bartůněk, Miškovský, Polák, Vondra, Soukup, Grohman