Jdi na obsah Jdi na menu

1.kolo Ministar jar.část/2013-Kolovraty 14.4.2013

15. 4. 2013

14.4.2013 jsme zavítali do Kolovrat, kde proběhl turnaj, který byl odložený z března a to z důvodu špatného počasí. Tento turnaj byl zařazen do 1.kola série jarní části Ministar 2013. Počasí nám přálo a sluníčko hřálo...

FK Říčany - SK Labský Kostelec  1 : 6

Náš první vstup do turnaje začal na výbornou. Naši borci v pruhovaných dresech vzali tento zápas hned od začátku s plným nasazením. Výborné napadání soupeřových hráčů, získané míče z osob.soubojů a častá střelba na bránu nás hned řadila mezi vítěze tohto duelu. V bráně začal Myšák, ale po deseti minutách ho vystřídal Cavani, který nezklamal. V obranných řadách podal perfektní výkon Poldi,Vojta a Máťa. Poldi se snažil o častou rozehrávku, která se mu dařila. Máťa skvělou poziční hrou odebíral míče soupeři. Chelsea jak v útoku, tak i v obraně jako správný kapitán zastoupil pozici na výbornou. Kajty s bombarďákem Myšákem neustále zaměstnáli říčanského brankáře. Všem klukům patří trenérská pochvala za předvedený výkon.

Góly : Mašanský 2, Miškovský 1, Bartůněk 1, Urban 1, Cikánek 1.

Asistence : Urban 2, Polák 1, Mašanský 1

Sokol Kolovraty (07) - SK Labský Kostelec   0 : 12

Náš druhý vstup v turnaji začal obrovským tlakem na soupeře. Soupeř až na malé vyjímky nebyl puštěn na dostřel Caviniho brány. Skvělá kanonáda nás hned postavila do role favorita zápasu, ale i celého turnaje.

Góly : Bartůněk 4, Mašanský 3, Miškovský 3, Cikánek 1, Urban 1

Asistence : Urban 1, Bartůněk 1

Běchovičtí Sršni -SK Labský Kostelec   1 : 4

Tento očekávaný 5.duel se Sršni byl prověrkou našich kluků, co se přes zimu naučili a naučili se toho hodně. Skvělá hra, bojovnost, nasazení a krátke účelné kombinace jasně přehrávala hru Sršňů. Skvělý Cavani podržel naší partu v bráně.

Góly : Urban 3, Cikánek 1

Asistence : Polák 1

Bohemians 1905 Praha (07) - SK Labský Kostelec   0 : 3

Z ochozů je slyšet "Kostelec, Bohemka" - výborná atmosféra vyhecovala tento zápas k dramatičnosti. Malí "klokani" začali bez respektu a pustili se do nás s plnou parádou. Poldi, Máťa a Chelsea v obraně eliminovali jejich dravou drzost, která neochabovala až do konce zápasu. Naší kluci v útoku kousali do jejich obranných řad. Škoda na naší straně v množství zahozených šancí, bohemácký gólman byl prostě výborný. "Bombarďák" Myšák vyhecoval Kajtyho a Shelvyho k větší drzosti napadání, což přineslo v náš prospěch více získaných míčů.

Góly : Bartůněk 2, Miškovský 1

Asistence : 0

SK Labský Kostelec - FK Újezd nad Lesy   1 : 1

S Újezdem jsme se potkali poprvé v březnu na halovém turnaji, zápas skončil remízou. Naše hra byla v hale o dost lepší a proto tréner postavil od prvních minut na umělou trávu věkově nejmladší sestavu - Cavani, Máťa, Poldi, Myšák a Kajty. Myšák a Máťa jsou našimi nejmladšími hráči. Hra začala opatrně, byla často přerušovaná auty a většinou se odehrávala ve středu hřiště. První závažná chyba v obraně a inkusujeme první branku. Poprvé na turnaji  prohráváme, ale trenér ještě kluky nestřídá. Kluci na střídačce netrpělivě čekají, až budou moci střídat a tak zvrátit výsledek v náš prospěch. Naši nejmladší borci byli v herní kvalitě velice vyrovnaným týmem s týmem Újezda. Ve 12.minutě trenér střídá vyčerpanou obranu (Poldi,Máťa) za matadory Chelsea, Vojta. Během minuty Kajty střelou z dálky srovnává na konečných 1:1. Naše útočné duo Kajty, Myšák trenér hodnotí za vynikající. Náš soupeř byl tělesně zdatnější, ale naši útočnící bez respektu kontrovali jejich akce hned v zárodku. Cavani v bráně podal velice dobrý výkon a vyrovnal se hned od první minuty s kvalitami brankáře Újezda. Všem klukům patří velká pochvala za hezký zápas,který vynikal v dramatičnosti. Divákům se prostě takové zápasy líbí

Góly : Bartůněk 1

Názor hl.trenéra : Tento turnaj nám ukázal ohledně kvality-pojetí hry, jaké máme přednosti a nedostatky. První krůčky v kombinační hře, systém několika nahrávek nám už nebyl cizí. V tomto byl Honzík Polák (Poldi) výborný. Jako zadák se dostal do role tvůrce hry. Jeho výkonnost rapidně stoupla a to i vynikajícím přístupem v trénincích. Velikou zkouškou prošel Matyáš Vondra (Máťá). S výkonem si hned podal příhlášku do A-týmu. Náš kapitán Ondra Mašanský (Chelsea) byl svoji bojovností a hrou příkladem. Tonda Miškovský (Myšák) vynikal jako vždy v soubojích o míč nesmírnou odvahou a nasazením. Takového hráče nemít v sestavě je veliká škoda. Lehkonohý rýchlik Ondra Bartůněk (Kajty) s dvaceti střelami na bránu byl naším nejlepším střelcem v týmu, ale i celkově v turnaji. Právem získal tuto cenu. Škoda že to Vojtovi Cikánkovi (Shelvymu) - "je to snaživý a dobrý žák", na tomto turnaji  tolik nešlo, ale opět vstřelil důležité góly. Velice dobrý výkon podal Vojta Urban a snaživý Honzík Šrajer. Za těchto okolností zlaté medaile na tomto turnaji zaslouženě patřili nám.